آخرین خبر

اولین اثر تصویری استاد فرهاد فخرالدینی به خوانندگی سالار عقیلی منتشر شد.

خبرگزاری آوای ایرانیان: این مجموعه دومین اثر تصویری میباشد که توسط موسسه فرهنگی هنری نغمه حصار منتشر گردیده . این مجموعه حاصل تصویر برداری از کنسرت ارکستر مهرنوازان در اسفندماه ۱۳۹۲ در سالن همایشهای برج میلاد میباشد که با ۱۴ دوربین به صورت Full HD ضبط و ثبت شده است.
به گزارش آوای ایرانیان، کارگردانی و تدوین این اثر بر عهده سیاوش کرد جان بوده و لازم به ذکر است که شیوه تدوین این اثر همتایی در حوزه موسیقی نداشته و تمامی تصاویر این مجموعه بر روی ضرباهنگ موسیقی تدوین شده, به طوری که بیننده را بی اختیار با ارکستر همراه میسازد.
قطعات این مجموعه از آهنگسازان بنام ایران زمین انتخاب شده است همچون : روح اله خالقی . فرهاد فخرالدینی . جواد لشگری . فریدون حافظی . علی تجویدی . فخری ملک پور . همایون خرم . علی اکبر قربانی و شهرام توکلی
قطعات اجرا شده در این اثر عبارتند از :
سه تابلو از سوئیت ابن سینا ( که برای اولین باردر این اثر اجرا و منتشر گردیده است)
دور جوانی / بهار دلکش / رنگ شرقی / خوش امدی / وای از شب من / نازنین یار من / طرب انگیز / چرا خاموشی / بهار من / رنگ بیات شیراز / قرارم باش / گیسو / خاک مهر آیین / ای ایران

آلبوم تصویری ارکستر مهرنوازان در تاریخ ۷ خرداد ماه ۱۳۹۴ همزمان با رونمایی از این اثر جاودانه و همچنین پاسداشت از ۵۰ سال فعالیت هنری استاد فرهاد فخرالدینی در سراسر کشور توسط مرکز پخش موسیقی جوان توزیع گردید.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اولین اثر تصویری استاد فرهاد فخرالدینی به خوانندگی سالار عقیلی منتشر شد.”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید