آخرین اخبار

روایت موسیقیایی از قونیه تا مراکش

آوای ایرانیان: گروه موسیقی ˝آقای سماع˝ به سرپرستی امیرحسین حسین‌نیا پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ مردادماه در تالار رودکی به دیدار مخاطبانش می‌رود.

به گزارش آوای ایرانیان، گروه موسیقی “آقای سماع” به سرپرستی امیرحسین حسین‌نیا این‌بار با سماع قونیه و مراکش، در تالار رودکی به صحنه می‌رود.

در این کنسرت قطعاتی چون؛ شب، چرخان، مراقبه، رویاها نزدیک‌اند، گوش هوش، پیاده دویدن، سماع، اعماق و برای دخترم پس از مدت‌ها اجرا می‌شود.

وحید قاسمی (درامز و پرکاشن، امیرحسین جعفری گیتار و همخوان)، راحله فیروزی (همخوان)، علیرضا مقراضی (کمانچه)، محمود خیرگو (ادوات مراقبه) و سینا مشفقی (دف، ستار و همخوان) در این اجرا امیرحسین حسنی‌نیا (سرپرست گروه، آهنگساز ، بربت و همخوان) را همراهی می‌کنند.

امیرحسین حسنی‌نیا؛ آهنگساز و سرپرست گروه ” آقای سماع ” دانش‌آموخته موسیقی از دانشگاه بین‌الملل ترکیه و اولین سماع‌گر ایرانی است. حسنی‌نیا فعالیت هنری خود را از سال ۷۹ شروع کرد و تا امروز ۷ اپرا روی صحنه برده است. اپرای ” مسافر آب ” و ” از مولوی تا مولانا ” ازجمله این تجربه‌ها هستند. او و گروهش در اسفند ماه سال گذشته پس از انتشار اولین آلبوم گروه آقای سماع طی ۴ سانس در تالار رودکی به دیدار مخاطبان‌شان رفتند.

کنسرت موسیقی ” آقای سماع ” در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۶ مرداد ماه طی ۴ سانس در ساعت های ۱۸ و ۲۱ در تالار رودکی برگزار می شود و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیت می توانند به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “روایت موسیقیایی از قونیه تا مراکش”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید