آخرین خبر

چهار مجوز اجرا برای “دنگ‌شو”، “موج”، “زروان” و “چکاوک”

واحد نظارت وارزشیابی دفترموسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مجوز چهار اجرای صحنه‌ای موسیقی در تهران را صادر کرد.

به گزارش آوای ایرانیان، واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی، مجوز اجرای صحنه ای برای گروه موسیقی پاپ “موج” به سرپرستی و خوانندگی هومن بختیاری را صادر کرد. این کنسرت ۱۹ و ۲۰ شهریور ماه در یک سانس (ساعت ۲۱) در سالن اصلی فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

هومن بختیاری در این کنسرت قطعاتی چون ، “سرسپرده”، “بهار”، “دروغ”، “ماهیگیر” و… را اجرا خواهد کرد.

مجوز کنسرت برای گروه موسیقی ایرانی “ارکستر مجلسی چکاوک” نیز صادر شده است. این کنسرت در روز ۱۱ لغایت ۱۲ شهریور ماه در یک سانس (۲۱:۳۰) در محل تالار وحدت برگزار خواهد شد.

این گروه در این کنسرت قطعاتی چون “بی پناه”، “گلپونه ها” ، “ساقی دگر” “دو سه شبه” و… را اجرا خواهند کرد.

مجوز کنسرت موسیقی کلاسیک برای گروه “زروان” به سرپرستی نرگس فلاح پسند هم صادر شده است. این اجرا در روز ۲۷ مرداد ماه در یک سانس (۲۰:۳۰) و در محل تالار رودکی برگزار خواهد شد. این گروه در این شب “تریوی شماره ۳ شومان”، “سونات بهار بتهوون” و “سوناتینای آرتور هوفگر” را اجرا خواهند کرد.

گروه موسیقی تلفیقی “دنگ شو” به سرپرستی و خوانندگی طاها شجاع نوری نیز مجوز اجرا دریافت کرده است. این کنسرت که در روز دوم شهریور ماه در دو سانس ۱۰:۲۰ الی ۱۹:۳۰ و ۲۱:۳۰ الی ۲۳ :۳۰ اجرا خواهد شد در محل سالن اصلی مرکز همایش های بین المللی برج میلاد برگزار می گردد.

“لالایی ارواح”، “یک راه حل عاشقانه”، “چه خواهد بودن”، “آن آدم” و… از جمله قطعاتی هستند که این گروه در این شب اجرا خواهند کرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چهار مجوز اجرا برای “دنگ‌شو”، “موج”، “زروان” و “چکاوک””

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید