آخرین خبر

گپی کوتاه با نخبه ای پژوهشگر از دیار حافظ // گمنامی پیشگامانی چون “عبدالقادر مراغه‌ای” توسط هنرمندان برایم زجرآور است

یک نخبه فرهنگی استان فارس گفت: معرفی پیشگامان فرهنگ و هنر این مرز و بوم به هنرمندان نسل جوان، از مهم ترین انگیزه های بنده در راستای انتشار صدها مقاله، یادداشت و پژوهش است زیرا معتقدم که تنها با این معرفی، هنر این سرزمین به تعالی و پیشرفت خواهد رسید.
آوای ایرانیان: دکتر جهاندار مهرافشا، پژوهشگر حوزه های فرهنگی، اجتماعی و پزشکی چندین سال است که در قالب یک وبلاگ به انتنشار صدها مقاله کاربردی در حوزه های مختلف اقدام می کند و این مقالات را به طور سخاوتمندانه ای در اختیار نسل جوان قرار می دهد، حال این پژوهشگر در گفتگویی کوتاه در خصوص انگیزه های خود سخن به میان آورده است.
دکتر جهاندار مهرافشا، پژوهشگر حوزه های فرهنگی، اجتماعی و پزشکی در گفتگویی در خصوص انگیزه های خود در باه انتشار صدها مقاله پژوهشی در فضای مجازی گفت: معرفی پیشگامان فرهنگ و هنر این مرز و بوم به هنرمندان نسل جوان، از مهم ترین انگیزه های بنده در راستای انتشار صد ها مقاله، یادداشت و پژوهش است زیرا معتقدم که تنها با این معرفی، هنر این سرزمین به تعالی و پیشرفت خواهد رسید.
وی گفت: به عنوان مثال برای بنده زجر آور است که هنرمندانی موسیقی این سرزمین پیشگامانی چون عبدالقادر مراغه ای را نمیشناسند و با شاهکارهای این بزرگواران هیچ آشنایی ندارند.
وی ادامه داد: بنده چندین سال است که در ۲۴ ساعت شبانه روز چیزی حدود نزدیک به ۱۴ ، ۱۵ ساعت مشغول پژوهش و نگارش مقاله در حوزه های “عرفان و تندرستی”، فرهنگی، هنری، اجتماعی و زیبایی شناختی هستم و این مقالات را که حاصل سالها مطاله و پژوهش در زمینه های مختلف است را بدون هیچ چشم داشتی در اختیار نسل جوان قرار می دهم.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “گپی کوتاه با نخبه ای پژوهشگر از دیار حافظ // گمنامی پیشگامانی چون “عبدالقادر مراغه‌ای” توسط هنرمندان برایم زجرآور است”

  1. ADMIN1 گفت:

    خیلی هم عالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید