آخرین اخبار

گزارشی از گران‌ترین کنسرت‌های ایران

آوای ایرانیان:از زمان راه‌ا‌ندازی مجدد ارکستر‌های دولتی، بلیت‌ کنسرت‌های اجرای «ارکستر سمفونیک» و «ملی» تا سقف ۱۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود و این ارکستر‌های دولتی در کنار اجرای پیش‌ روی تهمورس پورناظری، گران‌ترین کنسرت‌های ایران هستند.

به گزارش آوی ایرانیان، بلیت‌های اجراهای ارکسترهای دولتی «سمفونیک تهران» و «موسیقی ملی ایران» از ۴۵ تا ۱۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری می‌شود. به این ترتیب این ارکستر‌ها گران‌ترین کنسرت‌هایی هستند که در حال حاضر در کشور برگزار می‌شود.

در کنار این ارکسترها که توسط معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اداره می‌شود، کنسرت «تهمورس و ما» که طی روزهای اول و دوم شهریور ماه در تالار وحدت برگزار می‌شود با سقف بلیت ۱۵۰ هزار تومان، قرار می‌گیرد.

رتبه دوم گران‌ترین کنسرت کشور با سقف بلیت ۱۳۰ هزار تومان به گروه «دنگ شو» اختصاص می‌یابد. این گروه در روز دوم شهریور و در دوسانس در برج میلاد روی صحنه می‌رود. کنسرت حافظ ناطری که به همراهی شهرام ناظری در تالاز وزارت کشور برگزار می‌شود با سقف بلیت ۱۳۰ هزار تومان نیز در جایگاه دوم قرار می‌گیرد.

اجراهای پاپ برخلاف همیشه این بار در جایگاه سوم پر فروش‌ترین‌ کنسرت‌ها قرار دارند. بلیت‌های اجراهای پاپ خوانندگانی چون محمد علیزاده، سیروان خسروی، امید حاجیلی، فریدون آسرایی، احسان خواجه‌امیری، رضا صادقی و مازیار فلاحی از ۴۰ تا ۱۲۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. اما رقم بلیت کنسرت‌های سنتی، کلاسیک و تلفیقی که مخاطبانی خاص‌تر دارد، متناسب با نوع کنسرت متغیر است و بلیت‌های این اجراها بین ۳۰ تا ۸۰ هزار تومان قیمت گذاری می‌شود.
منبع: خبرگزاری فارس

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “گزارشی از گران‌ترین کنسرت‌های ایران”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید