آخرین خبر

“ناگفته” ناظری ها تمدید شد

آوای ایرانیان: شهرام ناظری به همراه فرزندش حافظ ناظری کنسرت «ناگفته» را اوایل مهرماه سال جاری باز هم به روی صحنه می‌برند.

به گزارش آوای ایرانیان، کنسرت «ناگفته» ساخته حافظ ناظری با اجرای شهرام ناظری تمدید شد. استقبال از اجرای «ناگفته» در دوازدهم و سیزدهم شهریور ماه، باعث شد تا کنسرت برای بار دوم تمدید شود. طی برنامه‌ریزی‌های انجام شده، قرار است ناظری‌ها در دوم مهرماه در تالار وزارت کشور بار دیگر به روی صحنه بروند و ناگفته‌هایشان را برای مخاطبان بخوانند.

اجرای قبلی «ناگفته» در تهران مورد توجه منتقدان و مخاطب عادی قرار گرفت و بسیاری این اثر را یک اتفاق تاثیرگذار در چند سال اخیر موسیقی ایران ‌دانستند.

تور کنسرت‌های آلبوم «ناگفته» از پنجم شهریور ماه در شیراز و با استقبال کم‌نظیر مخاطبان مواجه شد و قرار است در سایر شهر‌ها هم ادامه داشته باشد. اعضای گروه «ناگفته» ۲۶ و ۲۷ شهریور ماه راهی تبریز می‌شوند و بعد از استراحتی کوتاه دوباره در تهران به روی صحنه می‌روند. و بلافاصله بعد از کنسرت تهران به سایر شهرهای ایران می‌روند و ناگفته‌هایشان را برای مخاطبان اجرا می‌کنند. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت می‌توانند به سایت ۸۴۲۰۰ مراجعه کنند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در ““ناگفته” ناظری ها تمدید شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید