آخرین خبر

علیشاپور، رستمی و شرایلی، “شیدایی” را روی صحنه می‌برند

آوای ایرانیان: حسین علیشاپور خواننده موسیقی ایرانی کنسرتی را با عنوان «شیدایی» برای همیاری با شیدا جاهد، خواننده‌ای که مدتی است دچار بیماری است، برگزار می‌کند.

به گزارش آوای ایرانیان، در این کنسرت که ۸ مهرماه در تالار رودکی برگزار می شود ، مهدی رستمی نوازنده سه تار و محمدرضا شرایلی نوازنده تنبک نیز حضور دارند. این دو نوازنده پیش از این نیز سابقه اجرای مشترک با علیشاپور را داشته‌اند.

این خواننده در گفت‌وگویی پیرامون چگونگی و چرایی برگزاری کنسرت گفت: سابقه آشنایی و دوستی من با مسعود و شیدا جاهد به سال‌ها پیش بر می‌گردد و اکنون که این مشکل برای شیدا پیش آمده، وظیفه دوستی دانسته‌ام که کاری کوچک برای تسکین درد دوستانم انجام دهم. هرچند می‌دانم که بسیار ناقابل و اندک است. در این راستا با خود دوستان هم مشورت کردم و از ایشان خواهش کردم تا کنسرتی را با این منظور برگزار کنم که ایشان نیز پذیرفتند.

علیشاپور در ادامه گفت: مهدی رستمی نوازنده خوب سه تار و محمدرضا شرایلی دوست تنبک نوازم هم طی گفت‌و گوی کوتاهی که داشتم، قبول زحمت کردند که در این کنسرت همراه باشند. ضمن آن که برای برگزاری کنسرت از افشین معصومی مدیرعامل موسسه نغمه حصار خواهش کردم که برنامه را برگزار کند و امور اداری‌اش را انجام دهد که وی نیز بلادرنگ و بزرگوارانه پذیرفت تا در این مسیر همراه باشد

وی تصریح کرد: جای قدردانی فراوان از بهرام جمالی مدیرعامل بنیاد رودکی وجود دارد که سالن رودکی را به صورت رایگان در اختیار ما قرار داد تا هزینه های برگزاری کنسرت عملا به صفر برسد. همچنین رئیس سالن رودکی خانم سهرابیان هم بسیار همکاری و همراهی کرد که باید از ایشان و مجموعه ی کاریشان تشکر کنم.

او گفت: مجید کاشانی که طراح جلد آلبوم‌های نگارینه و ترنگاترنگ نیز بوده و از طراحان بارز و برجسته ماست هم قبول زحمت کرده که پوستری را برای کنسرت طراحی کند که جا دارد از او نیز تشکر کنم.

این خواننده اضافه کرد: از آن جایی زمان کمی تا برگزاری کنسرت باقی مانده مجبور بودیم برای صدور مجوز با اعضای شورای موسیقی رایزنی کنیم که آقایان داوود گنجه‌ای و هادی منتظری و مسعود شعاری دلسوزانه امور را انجام دادند که هم از آنان و هم از کارکنان دفتر موسیقی تشکر می کنم که کار را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دادند.

علیشاپور ابراز امیدواری کرد که اهل موسیقی با حضور در این کنسرت شیدا را در راه غلبه بر بیماری اش یاری دهند. بلیت این کنسرت در سایت ایران کنسرت به آدرس www.iranconcert.com عرضه می شود.

منبع: آوای ایرانیان

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “علیشاپور، رستمی و شرایلی، “شیدایی” را روی صحنه می‌برند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید