آخرین اخبار

«شب عاشقانه هاي لوريس چكناواريان» در برج ميلاد

آوای ایرانیان: قرار شده است، ارکستر سمفونیک البرز در سومین اجرای خود «شب عاشقانه های لوریس چکناواریان» را در برج میلاد برگزار می کند.
به گزارش آوای ایرانیان، محمد حسین تفرشی تهیه کننده و مدیر ارکستر البرز گفت: ارکستر سمفونیک البرز در ادامه پروژه «شب های آهنگسازان ایرانی» ، سومین کنسرت از این مجموعه را با عنوان «شب عاشقانه های لوریس چکناواریان» برگزار می کند.
وی افزود: در این کنسرت که ۱۸ مهرماه در برج میلاد برگزار می شود، ارکستر سمفونیک البرز برای اولین بار به رهبری لوریس چکناواریان آثار این هنرمند را اجرا می کند.
مدیر ارکستر سمفونیک البرز ادامه داد: در این کنسرت که با همکاری موسسه خیریه محک به مناسبت هشتادمین سال تولد این آهنگساز و رهبر ارکستر برگزار می شود ، لوریس چکناواریان بعد از سالها دوری از رهبری ارکستر، آثار خودش را رهبری می کند .
تفرشی با بیان اینکه ۵۰ درصد عواید حاصل از این اجرا به خیریه محک تعلق می یابد، اظهار داشت: تمرینات ارکستر سمفونیک البرز از هم اکنون آغاز شده و از آنجایی در این اجرا ، عاشقانه های این هنرمند اجرا خواهد شد عنوان کنسرت را نیز «شب عاشقانه های لوریس چکناواریان» نامگذاری کردیم.
ارکستر سمفونیک البرز به رهبری سهراب کاشف در روند اجرای پروژه شب آهنگسازان ایرانی تا کنون شب هوشنگ کامکار و شب لوریس چکناواریان را برگزار کرده است.
منبع: آوای ایرانیان

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«شب عاشقانه های لوریس چکناواریان» در برج میلاد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید