آخرین خبر

واکنش لوریس چکناواریان و اساتید موسیقی به فاجعه “منا”

آوای ایرانیان: همزمان با فاجعه مرگبار “منا” هنرمندان نیز با انشتار دلنوشته هایی نسبت به این فاجعه واکنس نشان دادند که اساتیدی چون لوریس چکناواریان، کیوان ساکت، هادی منتظری و اردوان کامکار با ارسال دلنوشته ای کوتاه به آوای ایرانیان، نسبت کشته شدن بیش صد ها زائر ایرانی در مکه واکنش نشان دادند.

کیوان ساکت، نوازنده تار و آهنگساز: بار دیگر بی کفایتی اعراب ال سعود در برگزاری مراسم حج و عناد دیرینه ی ان ها با ایران و ایرانی باعث شد عده بسیاری از هموطنان بی گناه ما به کام مرگ فرو روند و ملتی را در ماتم خود به سوگ بنشانند.
من این فاجعه هولناک را به خانواده های ان عزیزان و نیز مردم قهرمان ایران تسلیت می گویم.

لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر: شهادت جانگداز زائران خانه خدا را به خانواده های سوگوار و عموم هموطنان عزیز تسلیت عرض می نمایم.

اردوان کامکار، آهنگساز و نوازنده سنتور: خداوند انشاالله مکه را از دست این فاسدان رها و بدست شورایی از تمامی مسلمانان برساند”

هادی منتظری، پیشکسوت موسیقی: “ایکاش برای مردم شهید پرور ریشه ی وهاببت را برشته ی تحریر در بیاورید ، که بدانند ریشه ی این بیعدالتی ها ، ظلم ها ریشه در کجا دارد ، فاجعه انقدر عظیم است که نباید سکوت کرد .شک ندارم که بازهم دست استعمار از استین برون امده تا جنگ افروزی کند برای فروش اسلحه و برادر کشی .”
منبع: آوای ایرانیان

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “واکنش لوریس چکناواریان و اساتید موسیقی به فاجعه “منا””

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید