آخرین خبر

خواننده ارکستر سمفونیک 25 قطعه قدیمی را بازخوانی می‌کند

آوای ایرانیان: خواننده ارکستر سمفونیک تهران قرار است بزودی بازخوانی ۲۵ قطعه موسیقی ماندگار ایران را انجام دهد.

رشید وطن‌دوست، به آوای ایرانیان گفت: هم اکنون در تدارک و برنامه‌ریزی برای برگزاری کنسرت هستیم که این اجر بعد از ایام محرم و صفر در تهران برگزار می‌شود.

وطن دوست در ادامه بیان کرد: در این کنسرت به همراه گروه “سهند” به اجرای برنامه می‌پردازم که قرار است در این کنسرت قطعات قدیمی و قطعات جدید برای مخاطبان اجرای شود.

این خواننده تاکید کرد: در این کنسرت‌ به همراه اعضای گروه به اجرای قطعات فولکوریک ایرانی به زبان‌های فارسی و آذری و گیلکی خواهیم پرداخت.

رشید وطن دوست در ادامه خاطرنشان کرد: در این کنسرت قطعات توبیو (فولکور بختیاری)، عزیزم سوزه، هی یار، هی یار، آیریلیق (ساخته علی سلیمی با شعر فرهاد ابراهیمی)، اپرای مارشین مال الان (ساخته اوزیر حاجی‌بیف)، منیم عزیز سحر، آوه ماریا (باخ)، لایم لایت (چارلی چاپلین) و …اجرا می‌شود.

این خواننده افزود: من بازخوانی قطعات قدیمی را دوست دارم البته باید توجه داشته باشیم که این قطعات را به درستی اجرا کنیم زیرا همه با این قطعات خاطره دارند و نباید با یک اجرای بد ذهنیت مخاطبان را عوض کنیم.

وطن دوست بیان کرد: من حدود ۲۵ قطعه در دست انتشار دارم که این قطعات قدیمی هستند و می‌خواهم آن قطعات را اجرا کنم و برای خودم یادگاری نگه دارم. این قطعات شامل مرا ببوس، نفرین، بارون بارونه، گل یخ، وطنم و…. است که این قطعات ماندگار و به یادماندنی است.

رشید وطن دوست در پایان گفت: این قطعات باید به درستی اجرا شود تا در ذهن‌ها به همان زیبایی قبل ماندگار شود. نباید ذهنیت‌ها را خراب کنیم. قرار است این قطعات را از سوی انتشارات ترنم نی منتشر کنم. تنها هدفم این است که خاطره‌ها دوباره تداعی شود.
منبع: آوای ایرانیان

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “خواننده ارکستر سمفونیک ۲۵ قطعه قدیمی را بازخوانی می‌کند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید