آخرین خبر

همکاری ابدی یک ترانه سرا با خواننده پاپ

آوای ایرانیان: معصومه رضایی زاده، ترانه سرای موسیقی پاپ در خصوص همکاری خود با خواننده های مختلف موسیقی پاپ به آوای ایرانیان گفت: بنده تجربه بالایی از همکاری با خواننده های مختلف دارم اما به جرات می توان گفت، تجربه همکاری با محمد قلی پور، خواننده موسیقی پاپ برایم بسیار متفاوت با دیگر خوانننده ها است .

وی در ادامه در خصوص دلایل این تفاوت گفت: از آنجا که به نوعی محمد قلی پور حضور جدی خود را در عرصه موسیقی پاپ در کنار من شروع کرده و با ترانه های من به بازار موسیقی قدم گذاشته است، این حس همکاری با محمد قلی پور را متفاوت تر نسبت به سایر خواننده ها کرده است و شخصا تمام تلاشم این است که این همکاری من و محمد قلی پور ابدی باشد.

6

وی در ادامه از همکاری با محمد قلی پور در آلبوم جدید این خواننده خبر داد و گفت: پس از تجربه لذت بخشی که در نخستین آلبوم محمد قلی پور داشتم ، تصمیم گرفتم در دومین آلبوم این خواننده نیز همکاری داشته باشم و ۹ ترانه از آلبوم جدید را بنده سروده ام .

گفتنی است این ترانه سرا چندی پیش مهمان غرفه آوای ایرانیان در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها بود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

2 دیدگاه در “همکاری ابدی یک ترانه سرا با خواننده پاپ”

  1. You are wright however should you expend some more $$, then you can conversion programs products to apply usb products along with ipad tablet but very costly gentleman . -= Sunil Jain’s final blog… [How to] Customise Retweet Element in Multiauthor Wp sites =-.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید