آخرین خبر

آتیلا پسیانی با «وضعیت صفر» در هفته تئاتر لهستان

آوای ایرانیان: آتیلا پسیانی نمایش «وضعیت صفر» را با بازخوانی محمد چرمشیر از اشعار تادئوش روژه ویچ در هفته تئاتر لهستان روی صحنه می‌برد.

خبرگزاری فارس: آتیلا پسیانی با «وضعیت صفر» در هفته تئاتر لهستان

به گزارش آوای ایرانیان، هفته تئاتر لهستان که از روز یک شنبه با اجرای نمایش هایی از لهستان ، کارگاه های آموزشی ، سخنرانی و نشست های تخصصی برگزار می‌شود، میزبان یک نمایش ایران خواهد بود.

نمایش «وضعیت صفر» نوشته محمد چرمشیر با کارگردانی ، طراحی و بازیگری آتیلا پسیانی روزهای پنج شنبه ۲۶ و جمعه ۲۷ آذر ماه ساعت ۱۹٫۳۰ در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر روی صحنه می رود.

نمایشنامه که بر اساس اشعار تادئوش روژه ویچ نویسنده، شاعرو نمایش‌نامه‌نویس اهل لهستان نوشته شده است داستان سربازی را بیان می کند که بر روی تخت بیمارستان، به هوش می آید و در می یابد که دو پای خود را از دست داده است. او از طرفی به خاطر می آورد در زمانی که در حال جنگیدن بوده چه کرده و چگونه به این جراحت دچار شده است. و از طرف دیگر درگیر رویارویی با وضعیت جدید خود است؛ برخورد با حالات روحی خود وبرخورد با کسانی که روزی او را ایستاده برپاهای خود دیده اند.

در این نمایش که کاری از گروه تئاتر بازی است نگار عابدی باند صدا (فارسی و انگلیسی) ، خسرو پسیانی بخش تکنیک، امیر علی وفایی و حامد عشقی تصویر ، بامداد افشار طراحی و مهندسی صدا را بر عهده دارند.

دستیار کارگردان و برنامه ریز این پروژه  امیرحسین دوانی، ترجمه متن به انگلیسی توسط مامک نوربخش و ترجمه ی اشعارتوسط محمدرضا فرزاد انجام شده است.

مدیریت تولید این پروژه نمایشی را نیز  رکسانا مهرافزون بر عهده دارد.

نمایش «وضعیت صفر» که به دو زبان فارسی و انگلیسی آماده می شود، روز پنج شنبه ۲۶ آذر به زبان انگلیسی و روز جمعه ۲۷ آذر به زبان فارسی اجرا خواهد شد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

یک دیدگاه در “آتیلا پسیانی با «وضعیت صفر» در هفته تئاتر لهستان”

  1. have a look at thesixtyone. net they have WAY a lot better than 1 / 2 of these websites.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید