آخرین اخبار

تهدید از نوع کارگردان؛ فیلمم اکران نشود دیگر فیلم نمی‌سازم

آوای ایرانیان: کارگردان فیلم «رستاخیز» گفت: اگر فیلم رستاخیز اکران نشود دیگر فیلم نمی سازم، ولی این فیلم صاحب دارد و همه شیعیان و آزادی خواهان جهان فیلم را خواهند دید.

به گزارش آوای ایرانیان، کارگردان فیلم «رستاخیز» گفت: اگر فیلم رستاخیز اکران نشود دیگر فیلم نمی سازم، ولی این فیلم صاحب دارد و همه شیعیان و آزادی خواهان جهان فیلم را خواهند دید.

احمد رضا درویش کارگردان فیلم سینمایی «رستاخیز» در پاسخ به این سوال که شنیده می شود قرار است فیلم «رستاخیز» در ماه محرم اکران بشود آیا این موضوع صحت دارد؟ گفت: تهیه کننده فیلم در حال مذاکره هستند و خیلی اطلاع دقیقی ندارم و تهیه کننده تلاش میکند تا مشکلات حل شود و حل شدن این مشکل و اکران فیلم آرزوی من است.

وی در پاسخ به این سوال که شما گفته اید که این فیلم هویت شما است، اگر این فیلم برای همیشه اکران نشود، دیگر فیلم نمی سازید؟ گفت: این فیلم هویتم، اعتقادم، فرزندم و روح من است، روح من الان در زندان است و اگر اکران نشود قطعا دیگر فیلم نمی سازم، البته فیلم یک روز در سینماهای جمهوری اسلامی ایران اکران شده و قطعا دیده خواهد شد، این فیلم صاحب دارد.

کارگردان فیلم «رستاخیز» ادامه داد: امیدوارم مسئولان وزارت ارشاد از این سوء تفاهم خارج شوند و فکری به حال این فیلم بکنند، این فیلم از سوی همه مسلمانان و شیعیان جهان و همه آزادی خواهان دیده خواهد شد و مهم این است که فیلم ساخته شده ولی گروگان گرفته شده است و باید از گروگانی در بیاید.

درویش در پاسخ به این سوال که آیا دیداری با رئیس جمهور برای حل این مشکل داشته اید یا خیر گفت: دیداری نداشتم، آقای رئیس جمهور کارهای کشور را اداره می کنند و این مدیران فرهنگی هستند که باید تدبیر کنند و مشکلات فرهنگی را حل کنند و اگر انها حل نکنند ما توقع داریم که  آقای رئیس جمهور ورود کنند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “تهدید از نوع کارگردان؛ فیلمم اکران نشود دیگر فیلم نمی‌سازم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید