آخرین خبر

عکس/ چرا محسن چاوشی، تهدید به مرگ شد

آوای ایرانیان: پیش از انتشار آلبوم «امیر بی گزند» و پس از آنکه چاوشی بیتی از اشعار مورد استفاده در یکی از آهنگ‌هایش را روی صفحه اینستاگرام خود قرار داده بود، به علت مضمون جاری در این شعر مورد تهدید قرار گفت.

به گزارش آوای ایرانیان؛، پس از اینکه چاوشی بیت «دلخوش نمی‌کنیم به عثمان و مذهبش / در دین ما ملاک مسلمان ابوذر است» را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت، یکی از کاربران با قرار دادن کامنتی تهدیدآمیز در زیر این پست، محسن چاوشی را مورد تهدید قرار داد.

این کاربر که به محتوای شعر مورد استفاده چاوشی اعتراض داشت با ادبیاتی تهدیدآمیز چاوشی را مورد خطاب داده و او را تهدید کرد.

متاسفانه فضای مجازی به علت استفاده برخی کاربران از هویت‌های جعلی تبدیل به محیطی برای عقده‌گشایی‌ها و تخلیه‌های روحی‌روانی شده است و نه تنها هنرمندان شناخته‌شده قربانی حملات اینچنینی برخی کاربران که تعدادشان کم هم نیست قرار می‌گیرند بلکه روزانه بسیاری از افراد عادی و کسانی که معروف هم نیستند در فضای مجازی مورد تهدید و آزار و اذیت قرار می‌گیرند و انواع خشونت‌های کلامی زیر پست‌های افراد جریان دارد. بدیهی است در بسیاری از کشورها قوانین بسیار سفت و سختی در ارتباط با تهدیدهای کلامی چه در فضاهای حقیقی و چه در فضاهای مجازی وجود دارد و بهتر است نهادهای قانون گذار و مسئول در این زمینه هرچه سریع‌تر فکری به حال اینگونه تهدیدها بکنند که فضاهای فرهنگی و هنری اینچنین به خشونت و ارعاب آلوده نشود.

ماجرای تهدید به مرگ شدن چاوشی چه بود؟ + تصویر

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عکس/ چرا محسن چاوشی، تهدید به مرگ شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید