آخرین خبر

دوئل رشیدپور-علیخانی در برج میلاد

احسان علیخانی و رضا رشیدپور

با قدرت گرفتن برنامه‌های مجری محور تلویزیون، جشن حافظ به عنوان تنها جشن خصوصی سینما و تلویزیون ایران بخش بهترین چهره تلویزیونی را از چند سال پیش به جایزه‌هایش اضافه کرد.

به گزارش آوای ایرانیان، به نقل از ژورنال نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی امسال جشن حافظ از میان برنامه‌هایی انتخاب شده که از یک فروردین سال ۹۴ تا پایان اسفندماه ۹۴ روی آنتن تلویزیون یا روی اینترنت پخش شده‌اند.

نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی شانزدهمین جشن حافظ عبارتند از:

–رامبد جوان(خندوانه)

–عادل فردوسی‌پور(نود)

–مهران مدیری(دورهمی)

–رضا رشیدپور(دید در شب)

–احسان علیخانی(ماه عسل)

برنده تندیس حافظ بهترین چهره تلویزیونی روز بیست و هشتم تیرماه در برج میلاد معرفی خواهد شد.

علیخانی یا رشیدپور؟

از برندگان سال‌های گذشته این بخش می‌توان به داریوش ارجمند، مرتضی حیدری، رامبد جوان و عادل فردوسی‌پور اشاره کرد و اگر این نکته را درنظر بگیریم که فصل تازه “خندوانه” افت چشمگیری نسبت به فصل قبل داشته، مهران مدیری هم در بهترین حالت برنامه متوسطی را روی آنتن فرستاده و البته فردوسی پور هم پیشتر تندیس حافظ را گرفته شاید بتوان این گمانه زنی را طرح کرد که تندیس بهترین مجری جشن امسال حافظ به یکی از این دو نفر می رسد: رضا رشیدپور یا احسان علیخانی.

علیخانی همچنان با الگویی امتحان پس داده مشغول اجرای «ماه عسل» است و علیرغم تکراری شدن این الگو اما در نبود برنامه های جذاب در رسانه ملی همچنان مخاطبان خود را دارد.

از آن سو رضا رشیدپور ضمن اینکه نوروز امسال با برنامه “صفر صفر” به رسانه ملی بازگشت و در جلب توجه مخاطبان هم نسبتا موفق بود، یک نقطه قوت مهم نسبت به علیخانی دارد و آن هم اینکه حتی بدون حمایت رسانه ملی باز قادر است از طریق مدیومهای دیگر به جلب مخاطب بپردازد.

رشیدپور سال گذشته برنامه اینترنتی “دید در شب” را تولید کرد. برنامه ای که در فضای غیرانحصاری مجازی تولید شد و البته توانست جریان سازی لازم را هم داشته باشد.

حالا باید منتظر باشیم و ببینیم در ۲۸ تیرماه و در برج میلاد نام چه کسی به عنوان بهترین مجری سال خوانده خواهد شد؟ علیخانی؟ رشیدپور؟ یا یکی از آن سه نفر دیگر؟

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دوئل رشیدپور-علیخانی در برج میلاد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید