آخرین خبر

ماجرای عجیب موسیقیدانی که از دختران اخاذی می‌کرد

آوای ایرانیان: کلاهبرداری که خود را رهبر ارکستر معرفی می‌کرد/ سوءاستفاده ایمان شکوری‌زاده از ارکستر پادراماد

خبرگزاری فارس: کلاهبرداری که خود را رهبر ارکستر معرفی می‌کرد/ سوءاستفاده ایمان شکوری‌زاده از ارکستر پادراماد

محمد رضا اژدری گفت: ایمان شکوری‌زاده با استفاده از نام ارکستر پادراماد و سو استفاده از عنوان رهبر ارکستر خود را به همه به عنوان رهبر ارکستر معرفی کرده بود و بعد از جلب اعتماد دختران، از آنها کلاه برداری کرده است.

 

موسیقیدان قلابی / انتشار به دستور مقام قضایی

به گزارش آوای ایرانیان، روز گذشته سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری جوانی که با حضور در اماکن هنری و معرفی خود به عنوان موسیقیدان و رهبر ارکستر اقدام به اغفال دختران جوان و کلاهبرداری از آنان کرده بود، خبر داد. ایمان شکورزاده فیضی به عنوان سرپرست ارکستر پادراماد فعالیت می‌کرد.

محمد رضا اژدری رهبر ارکستر پادراماد درگفت‌گو با فارس درباره این اتفاق گفت: طی خبر دستگیری اخیر ایمان شکورزاده فیضی (سرپرست اخراجی پیشین ارکستر پادراماد) طی گزارش حاصله از کلانتری ناحیه ٢ تهران و بازتاب آن در جراید و پخش آن در فضاهای مجازی، هیچ ارتباطی با ارکستر پادراماد نداشته و به علت آگاه شدن ما بعد از کنسرت ٢٧ شهریور ١٣٩۴ در تالار ایوان شمس، شخص مذکور را به اتهام کلاه برداری از افراد ارکستر پادراماد و سو استفاده از آبرو، اعتبار و نام ارکستر پادراماد و اینجانب محمدرضا اژدری( رهبر ارکستر پادراماد) در همان زمان از ایشان شکایت شد و شخص مذکور متواری گشت.

محمد رضا اژدری رهبر ارکستر پادراماد

وی افزود: طی این مدت ایمان با استفاده از نام ارکستر پادراماد و سو استفاده از عنوان رهبر ارکستر خود را به همه به عنوان رهبر ارکستر معرفی کرده بود و بعد از جلب اعتماد دختران، از آنها کلاه برداری کرده است.

بر اساس این گزارش، با توجه به شیوه و شگرد متهم پرونده در سرقت از مالباخته و در بررسی پرونده های مشابه، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از مالباختگان به ویژه زنان جوانی شدند که به همین شیوه  و شگرد یعنی تردد متهم با خودرو بنز کوپه در مکان های هنری با فردی به‌عنوان استاد و رهبر گروه موسیقی آشنا شده بودند که این شخص در ادامه، با طرح پیشنهاد ازدواج اعتماد آنها را جلب و به بهانه های مختلف از جمله تعویض خودرو و … اقدام به سرقت وجه نقد و یا چک های بین بانکی از آنها کرده بود.

گزافی از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند خواست تا برای طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در جنت آباد شمالی – خیابان شاهین شمالی مراجعه کنند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ماجرای عجیب موسیقیدانی که از دختران اخاذی می‌کرد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید