آخرین اخبار

عکس/ بازگشت خواننده شبکه “من و تو” به ایران!

آوی ایرانیان: زمستان سال گذشته مسابقه صدایابی “استیج” از یک شبکه ماهواره‌ای پخش شده است. رقابتی جنجالی که در طول مدت پخش، حواشی زیادی را در میان مخاطبان و رسانه‌های داخلی به وجود آورده بود و بازتاب‌های زیادی داشته است.

بازگشت خواننده مسابقه استیج شبکه من و تو به ایران! +عکس

پس از اتمام مسابقه، شرکت‌کننده‌های آن مسابقه هرکدام به نقطه‌ای از دنیا رفتند ولی زمزمه‌ها و گمانه‌زنی‌ها درباره آنها کماکان ادامه داشته است. مهدی بوستانی یکی از شرکت‌کننده‌های این مسابقه بود که تا مرحله نیمه‌نهایی پیش آمد و خیلی‌ها او را یکی از شانس‌های حضور در فینال می‌دانستند. اما از این مسابقه کنار رفت و بلافاصله به ایران بازگشت.

حضور او در کشور باعث تقویت شایعات زیاد درباره این خواننده شده بود و واکنش‌های گوناگون مخاطبان را به دنبال داشت. مهدی بوستانی در گفتگویی از حضور در آن مسابقه و البته برنامه هایش برای فعالیت در ایران گفته است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا حضور شما در داخل ایران موقت است یا قصد ماندن دارید گفته است: “من مدتی است که در ایران حضور دارم و در حال آماده‌سازی شرایط و برنامه‌ریزی برای ماندن در کشور خودم هستم. شاید طی چند روز آینده سفر کوتاهی به خارج از کشور داشته باشم اما قطعاً به ایران برمی‌گردم و فعالیت‌های هنری خودم را همین جا ادامه می‌دهم.

وی در ادامه گفته است می‌خواهم در ایران بمانم و به دنبال اخذ مجوز هستم. از این به بعد تمامی آثارم را با همکاری هنرمندان داخلی تولید و منتشر خواهم کرد.”

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عکس/ بازگشت خواننده شبکه “من و تو” به ایران!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید