آخرین خبر

یک بازیگر دیگر هم خواننده شد + عکس

آوای ایرانیان: وی که تاکنون با ایفای نقش های مختلف در ذهن مخاطبان ماندگار شده، هم اکنون در تدارک انتشار آلبوم موسیقی خود به سر می برد.

قربان نجفی بازیگر عرصه تلویزیون و تئاتر به میران گفت: هم اکنون مشغول انجام دادن یک کار تئاتر هستم که در آن اثر آواز می خوانم و نقشی را بر عهده ندارم.

وی ادامه داد: هم اکنون به دلیل فرصت بیشتری که در اختیار دارم،‌ فعالیت های پراکنده ام در حوزه موسیقی را به شکل جدی تری دنبال می کنم و با توجه به مجموعه هایی که پیش تر، از جانب بنده منتشر شده، در تلاش هستم تا آلبوم موسیقی ام را به شکل مستقل منتشر کنم.

نجفی در ادامه صحبت های خود تصریح کرد: در حال حاضر تصمیم دارم تا قطعه هایی را همراه با ارکستر ضبط کنم و در اختیار علاقمندان قرار دهم.

وی همچنین اظهار کرد: تصور می کنم شیوه ای درست تر است که در ابتدا خواننده ویدئو کلیپی منتشر کند و سپس به سراغ انتشار آلبوم برود و خودم نیز چنین روشی را در پیش گرفته ام.

این بازیگر عرصه تلویزیون و تئاتر توضیح داد: در خلال فعالیت هایی که دارم،‌ بر انجام یک سری اقدامات جنبی همچون برگزاری کنسرت و اجرای زنده تمرکز کرده ام.

وی همچنین یادآور شد: بخش مربوط به برگزاری کنسرت به شکل صد در صد هنوز قطعی نشده اما با توجه به پیشنهادهایی که داشته ام، هنوز با اسپانسری به شکل جدی وارد مذاکره نشده ام.

وی خاطرنشان کرد: اگر تمامی کارها به خوبی پیش می رفت قرار بود چندی پیش کنسرتی را در شیراز برگزار کنیم اما به تاخیر افتاد. به طور قطعی باید تا پایان امسال روند برگزاری کنسرت های ما شکل عملی به خود بگیرد چرا که من واقعا تصمیم دارم چنین کاری را انجام دهم.

گفتنی است، قربان نجفی به زودی جلوی دوربین سریال “نفس” به کارگردانی جلیل سامان قرار می گیرد و براساس گفته ها قرار است این اثر تلویزیونی زمستان امسال میهمان مخاطبان سیما شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “یک بازیگر دیگر هم خواننده شد + عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید