آخرین خبر

روضه خوانی رئیس صداوسیما برای پیرغلامان

آوای ایرانیان: رئیس سازمان صدا و سیما در اختتامیه احلاسیه پیرغلامان گفت: امام حسین مدافع حقیقی ولایت بود و به برکت حسین می توانیم ولایت حقه الهی را در این مرز و بوم قدرت دهیم و طاغوت را شکست دهیم.

به گزارش آوای ایرانیان، عبدالعلی علی عسکری رییس رسانه ملی شب گذشته در مراسم اختتامیه چهاردهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی که در حسینیه ثارالله بندرعباس برگزار شد، گفت: برگزاری اجلاس تجلیل از پیرغلامان حسینی، سنتی حسنه برای تکریم و تجلیل از پیرغلامان حسینی است و حماسه حسینی حماسه خداست و حماسه اخلاص و عشق ورزیدن و فداکاری در راه خداست و حسین خون و غیرت و محبوب خداست.

رییس سازمان صدا و سیما تصریح کرد: در زمانه فعلی که نظام سلطه منطقه ما را به آتش کشیده، به لطف خدا و امام حسین جنگ آنها شکست خورده اما دشمنان دست بردار نیستند و استکبار تمام منطقه را ناامن کرده که به برکت امام حسین سرکوب خواهند شد.

عسکری تصریح کرد: استکبار جنگ نابرابر فرهنگی را در برابر ایران ایجاد کرده که در این جنگ هم با حماسه حسینی منهدم خواهند شد و اگر حماسه حسین نبود امروز بسیاری از جوانان ما در فتنه و فریب و بی اخلاقی که در جامعه از طریق ماهواره ها و فضای مجازی ایجاد می شود، از دست رفته بودند.

وی با بیان اینکه حماسه حسینی حماسه خداست گفت: امام حسین(ع) با قیام خود حماسه بی نظیر و تاریخی که مبارزه و جهاد در راه خدا با هدف سرنگونی طاغوت زمان بود فضا و حرکتی تاریخی ایجاد کرد و این حرکت سبب شد تا پرچم حسین بن علی(ع) در همه زمان‌های تاریخ پرچم عزت باشد.

عسکری با بیان اینکه برکت امام حسین می تواند در تمام عرصه ها مددکار و یار ما باشد، گفت: امام راحل با نام مبارک حسین انقلاب و رژیم طاغوت را سرنگون و نظام اسلامی را برپا کرد و با نام حسین کشور ما ایستاده و مقاومت کرده و در حال تبدیل شدن به قدرتی منطقه ای و جهانی هستیم و هر روز قدرت ایران به برکت حماسه حسینی رشد پیدا کرده است.

رییس سازمان صدا و سیما اظهار داشت: مداحان حسینی که این حماسه بزرگ را روایت گری می کنند، موجب بصیرت افزایی در جامعه می شوند.

عسکری بیان داشت: امام حسین مدافع حقیقی ولایت بود و به برکت حسین می توانیم ولایت حقه الهی را در این مرز و بوم قدرت دهیم و طاغوت را شکست دهیم.

وی ابراز داشت: از ابتدای انقلاب تا کنون هر روز کشور و نظام ما به برکت امام حسین رشد و توسعه پیدا کرده و دشمنان افول پیدا کرده اند و در آینده شاهد فروپاشی کافران خواهیم بود.

رییس رسانه ملی تصریح کرد: فتنه‌ها و توطئه‌های شوم دشمنان به برکت قیام سرخ حسین بن علی(ع) خنثی شد و مردم کشورهای سوریه، عراق و برخی کشورهای اسلامی با تأسی از مکتب حسینی در برابر ظلم و ستم حاکمان زورگو به پا خاستند و و به امید حق توانستند ریشه ظلم را در کشورشان بخشکانند و مردم یمن نیز با استقامت و پایداری می‌توانند به پیروزی نهایی دست یابند.

گفتنی است، نوحه سرایی و روضه خوانی رئیس صداوسیما  برای پیرغلامان حسینی از نکات جالب این مراسم بود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “روضه خوانی رئیس صداوسیما برای پیرغلامان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید