آخرین خبر

صحت و سقم یک خبر/ استاد شجریان به صحنه بازمی‌گردد؟!

استاد شجریان به صحنه بازمی‌گردد؟

محمدرضا شجریان به روی صحنه بازمی‌گردد! این خبری بود که گویا، رایان فرزند کوچک او اعلام کرد.

به گزارش آوای ایرانیان، روزنامه آرمان نوشت:  فرزند دوم و کوچک استاد محمدرضا شجریان که حضور رسانه‌ای کمتری دارد، پس از آن که بیماری سرطان استاد اوج گرفت و پیام نوروزی این موسیقیدان کشورمان با سری تراشیده منتشر شد، سرش را برای همراهی با پدر تراشید و در طول مراحل درمان همراه این خواننده برجسته کشورمان بود. در روزهای اخیر که مراحل درمان استاد شجریان پیگیری می‌شد، خبرهای جسته و گریخته‌ای درباره آخرین وضعیت استاد به گوش می‌رسید و اکنون رایان شجریان رسما سرعت گرفتن روند بهبودی نسبی استاد شجریان را تایید کرده و در این باره نوشته است: پدر روحیه بسیار خوبی دارند. بسیار مثبت هستند و مثل همیشه خنده بر لبانشان هست. ما یا بهتر بگوییم عاشقان پدر، باید فقط به خوب شدن پدر فکر کنیم؛ همان‌ طور که ما گاه برای مبارزه با غم‌هایمان به آواز او گوش می‌دهیم.» فرزند استاد شجریان افزوده است: «حالا نوبت ماست که با انرژی مثبت و دعای خیرمان به او روحیه‌ای دو برابر بدهیم. حال پدر خوب است و با معالجاتی که اینجا در حال انجام است، باز هم پدر سلامتی خود را پیدا کرده و به زودی هم روی صحنه برمی‌گردد.

به گزارش آوای ایرانیان، در این مطلب روزنامه آرمان که صبح امروز منتشر شده و به شدت توسط رسانه های های رسمی بازنشر شده، یک اشتباه سهوی از سوی نگارنده گزارش رخ داده و آن اینکه این مطلبی که به نقل از فرزند کوچک استاد شجریان آورده شده است،  از اینستاگرام وی در حدود ۸ ماه پیش است که وی منتشر کرده بود که در آن دوران استاد شجریان در خارج از کشور مراحل درمان خود را سپری میکرد و اینک ایشان چند روزی است که برای ادامه درمان خود به کشور بازگشته اند و برای ادامه شرایط مساعدی دارند.

 

داود گنجه ای، عضو شورای عالی خانه موسیقی نیز در گقتگو با آوای ایرانیان در خصوص آخرین وضعیت استاد شجریان گفت: به خاطر شرایط ویژه ای که استاد شجریان در طول درمان از آن برخوردار است مدتی زیادی است به دیدار شجریان نرفتم.

وی گفت: البته تا جایی که ما اطلاع داریم از طریق خانواده ایشان، باید بگوییم شرایط کلی استاد شجریان رضایتبخش بوده است، و میتوان گفت وضعیت کلی ایشان در حین گذراندن طول درمان فعلی نرمال ارزیابی شده است.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “صحت و سقم یک خبر/ استاد شجریان به صحنه بازمی‌گردد؟!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید