آخرین خبر

مجید انتظامی «حماسه‌ اقتدار» را منتشر می‌کند

آوای ایرانیان: مجید انتظامی آهنگساز و رهبر ارکستر آلبوم «حماسه‌ اقتدار» را با نگاهی به حماسه دفاع‌مقدس تا پایان سال جاری منتشر می‌کند.

 به گزارش آوای ایرانیان، مجید انتظامی آهنگساز و رهبر ارکستر آلبوم «حماسه‌ی اقتدار» را با نگاهی به دفاع مقدس تا پایان سالِ جاری منتشر می‌کند.  این اثر را می‌توان تلفیقی از موسیقی ایرانی و کلاسیک دانست که چند خواننده در آن قطعات را به اجرا درآورده‌اند.

«حماسه‌ی اقتدار» چهار قطعه‌ موسیقایی دارد و می‌توان آن را در ادامه‌ دیگر کارهای این آهنگساز برجسته دانست. او مدت‌هاست مشغول فعالیت روی این آلبوم است و بالاخره با اتمامِ کار، قرار است به انتشار درآید.

این در حالی است که این آهنگساز، همچنین مشغول ساخت موسیقی چند اثر سینمایی است که از جمله‌ آن می‌توان به ساخت موسیقی فیلم «بوف کور» به کارگردانی «احمدرضا معتمدی» اشاره کرد. این فیلم که در تهران و بندرعباس فیلم‌برداری می‌شود، روایت تعامل دو گروه موسیقی از دو ژانر متفاوت است.

او همچنین پیش از ایام عزاداری سالار شهیدان، به مدت سه شب، با همراهی ارکستر سمفونیک، کنسرتی را با عنوان «جاودانه‌ها» اجرا کرد و «سالار عقیلی» نیز به عنوان خواننده در آن حضور داشت.  در این کنسرت تعدادی از آثار شناخته شده «مجید انتظامی» از جمله سمفونی‌های کارون، ایثار، خرمشهر به همراه موسیقی فیلم‌های بوی پیراهن یوسف، از کرخه تا راین، روز واقعه، آژانس شیشه‌ای و… با خوانندگی سالار عقیلی و همراهی نوازندگان ارکستر سمفونیک نواخته شدند. همچنین برای اولین بار، «بچه‌های کوه آلپ» نیز به اجرا درآمد.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مجید انتظامی «حماسه‌ اقتدار» را منتشر می‌کند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید