آخرین خبر

عذرخواهی مسئولین از گردشگران خارجی بابت آلودگی هوای تهران!

آوای ایرانیان: آلودگی هوای امروز تهران سبب تعطیلی بیشتر تورهای گردشگری در پایتخت شد، به همین دلیل مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران رسما از گردشگران خارجی و داخلی که در این چند روز به تهران سفر می‌کنند، عذرخواهی کرد، اما ای کاش برخی مسئولین مربوطه حداقل از مردم شهر تهران بابت این آلودگی عذرخواهی میکردند.

به گزارش آوای ایرانیان، «رجبعلی خسرو آبادی» اظهار کرد: آلودگی هوا موجب شده تصویری که گردشگران خارجی بعد از ورود به تهران مشاهده کنند، بر خلاف تبلیغی باشد که انگیزه سفر آنها برای دیدن جاذبه‌های تاریخی، طبیعی و فرهنگی این شهر بوده است، به همین دلیل از همه گردشگران خارجی که در این چند روز به تهران می‌آیند به دلیل شرایط پیش‌آمده عذرخواهی می‌کنم.

او بیان کرد: امیدواریم مهمان‌نوازی هموطنان سبب شود تصویر خاکستری ایجاد شده از جاذبه‌های زیبای تهران از خاطر گردشگران پاک شود.

به گفته خسروآبادی، تمام تورهای تهرانگردی که قرار بود با مشارکت دفتر گردشگری شهرداری منطقه ۱۲ از روز ۲۳ آبان همزمان با روز جهانی دیابت به مدت یک هفته  با عنوان “پیاده گردی سلامت” برگزار شود، لغو شده‌اند.

مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران همچنین اظهار کرد: تعدادی از دفاتر مسافرتی که به صورت منظم برنامه تهرانگردی را اجرا می‌کنند، به دلیل آلودگی هوا برنامه این هفته خود را کنسل کرده‌اند.

وی ادامه داد: به شهروندانی که به صورت گروهی و انفرادی قصد بازدید از جاذبه‌های تهران را دارند پیشنهاد می‌کنیم که برنامه بازدید خود را به زمان دیگری موکول کنند.

خسروآبادی بیان کرد: تهران شهر زیبایی‌هاست، به شرط آنکه همه شهروندان هوای آسمان پاک آن را داشته باشند

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “عذرخواهی مسئولین از گردشگران خارجی بابت آلودگی هوای تهران!”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید