آخرین اخبار

2 خواننده جوان، جانشین چاوشی در “سنتوری 2” شدند+ تصاویر

آوای ایرانیان: «فریمن» خواننده جوان . دوزبانه موسیقی پاپ ایران از حضور در فیلم «سنتوری ٢» به عنوان آهنگساز، خواننده و بازیگر، خبر داد.
به گزارش آوای ایرانیان، شنیده ها حاکی از آن است که فریمن خواننده جوان موسیقی پاپ به همراه یاسر بینام به عنوان خواننده ، بازیگر و آهنگساز در فیلم “سنتوری ٢” حضور  خواهند داشت.
آوای ایرانیان: فربمن در جدیدترین مصاحبه تصویری خود با سایت «تی وی پلاس» از دعوت «داریوش مهرجویی» برای فیلم «سنتوری ٢» و حضورش به آهنگساز، خواننده و بازیگر سخن گفته و پیشنهاد دستمزد بالای «محسن چاوشی» را به مهرجویی خالی از انصاف دانسته و بر نقش این کارگردان مطرح سینمای ایران برای مطرح شدن نام چاوشی تاکید کرده است، همچنین این خواننده از حضور یک خواننده دیگر در این پروژه خبر داده است که گمانه زنی ها حکایت از آن دارد که آن خواننده دیگر یک خواننده رپ با سبکی متفاوت به نام یاسر بینام است.

یاسر بینام” گفتگو با  “آوای ایرانیان” ضمن تشریح جزئیات بیشتری از نحوه حضورش در فیلم “سنتوری، مرد پاییزی” یا همان “سنتوری ۲” گفت: واقعیت این است که طی یکی دو سال اخیر خیلی ها این سوال را از من میپرسند، که می خواهم برای نخستین جزئیات بیشتری در این خصوص ارائه دهم.
وی ادامه داد: با تصمیم استاد داریوش مهرجویی که بنده احترام زیادی برای جایگاه هنری ایشان قایل هستم، حدود  ۲ سال است که بر اشعار و ملودی های فیلم “سنتوری، مرد پاییزی” کار میکنم که تولید ۵ قطعه آهنگ ویژه این فیلم، حاصل این  ۲ سال تلاش ینده بوده است .
وی گفت: در ضمن یکی از قطعاتی که برای این فیلم درنظرگرفته شده، قطعه آهنگ “مرد پاییزی” است که من این آهنگ را قبل از پیشنهاد آقای مهرجویی ساخته و منتشر کرده بودم .
این هنرمند در ادامه در خصوص اینکه آیا قرار است در این فیلم جایگزین محسن چاوشی شود، گفت: هنوز نحوه همکاری من با “سنتوری،  مرد پاییزی” مشخص نیست و همانطور که گفتم به دستور آقای مهرجویی من ۵ قطعه آهنگ مخصوص این فیلم سینمایی ساخته ام که در نهایت تصمیم نهایی در خصوص نحوه و چگونگی کار با داریوش مهرجویی و محمدرضا شریفی نیا خواهد بود.

photo_2016-11-08_12-13-29 %d9%81%d8%b1%db%8c%d9%85%d9%86

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۲ خواننده جوان، جانشین چاوشی در “سنتوری ۲” شدند+ تصاویر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید