آخرین خبر

پخش آنلاین مهمترین اجراهای بخش بین‌الملل جشنواره موسیقی فجر

آوای ایرانیان: سامانه پخش آنلاین کنسرت‌های موسیقی از میان اجراهای پنجمین روز جشنواره موسیقی فجر، دو اجرای مهمِ بخش بین‌الملل را به صورت آنلاین پخش می‌کند.

به گزارش آوای ایرانیان، نخستین سامانه پخش زنده کنسرت در ایران، پخش آنلاین کنسرت‌های سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر در چهارمین روز این جشنواره هم با موفقیت پیگیری شد.
شب گذشته دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ کنسرت‌های ارکستر ملی ایران به رهبری فریدون شهبازیان و خوانندگی علیرضا افتخاری، ارکستر نیلپر، خنیاگران مهر، گروه آزار از ارمنستان و ارکستر فیلارمونیک کردستان به رهبری مهدی احمدی به صورت آنلاین از طریق سامانه «حام» پخش شد.
همچنین اجرای گروه‌های «آن» و گروه «لوتوس» به صورت آفلاین در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفت.
پخش آنلاین کنسرت‌های سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر امشب سه‌شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ هم ادامه می‌یابد.
امشب دو اجرا در تالار وحدت به صورت آنلاین برای علاقه‌مندان در سراسر ایران پخش می‌شود و چهار اجرا هم به صورت آفلاین بر روی سامانه «حام» بارگزاری خواهد شد.
امشب علاقه‌مندان به موسیقی می‌توانند دو اجرای مهم در بخش بین‌الملل را به صورت آنلاین مشاهده کنند. کنسرت گروه «دکوئنده دل مورائو» از اسپانیا و «گیوم پره» از فرانسه دو اجرای مهم در بخش بین‌الملل هستند که امشب در تالار وحدت برگزار می‌شوند. اجرای گروه اسپانیایی ساعت ۱۸:۳۰ و اجرای گروه فرانسوی ساعت ۲۱:۳۰ آغاز می‌شوند.
همچنین اجرای گروه‌های آنسامبل پرکاشن تهران، برگزیدگان جشنواره جوان، عیسی غفاری و گروه آهنگ هم به صورت آفلاین در اختیار علاقه‌‌مندان قرار می‌گیرد.
برنامه‌های آفلاین کمتر از ۲۴ ساعت پس از اتمام اجرا بر روی سامانه حام بارگذاری می‌شوند.
شرکت «حام» نخستین برگزار کننده کنسرت‌های آنلاین در ایران پیش از این اجراهای بسیاری را به صورت آنلاین برای مخاطبان پخش کرده است.
با تمهیداتی که مسئولان شرکت «حام» اندیشیده‌‌اند، کاربران ایرانی در هر کجای کشور که باشند با حداقلِ سرعت اینترنت می‌توانند کنسرت‌های آنلاین را ببینند.
علاقه‌مندان به دیدنِ کنسرت‌‌های آنلاین می‌توانند با مراجعه به سایت www.e-haam.ir ثبت نام خود را انجام دهند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “پخش آنلاین مهمترین اجراهای بخش بین‌الملل جشنواره موسیقی فجر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید