آخرین خبر

«برگ سرنوشت» یک ملت در گرو “تفکر انتقادی”

آوای ایرانیان: ویژه‌برنامه انتخاباتی «برگ سرنوشت»، چهارشنبه (۶ اردیبهشت) بعد از بخش خبری ۲۰:۳۰ با موضوع سواد رسانه ای، تفکر انتقادی و انتخاب خوب در انتخابات آتی ریاست جمهوری و شورای شهر روی آنتن شبکه دوم سیما می رود.

به گزارش آوای ایرانیان، برنامه «برگ سرنوشت» که با هدف افزایش سواد رسانه ای در فضای مجازی برای داشتن انتخابی آگاهانه در انتخابات پیش رو، از شبکه دو سیما پخش میشود، امشب میزبان داوود زارعیان، عضو هیئت علمی دانشکده مخابرات، مدیر گروه ارتباطات دانشکده خبر و عضو شورای فرهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و دکتر امید علی مسعودی، عضو هیئت علمی دانشگاه سوره، مدرس دانشگاه علامه طباطبایی و عضو هیئت امنای خانه روابط عمومی ایران خواهد بود که به عنوان کارشناسان برنامه به بیان نقطه نظرات خود در زمینه سواد رسانه ای، تفکر انتقادی و انتخاب خوب در انتخابات آتی می پردازند.
گقتنی است، چهارشنبه شب برنامه «برگ سرنوشت» پس از پخش خبری ساعت ۲۰:۳۰ به اهمیت تفکر انتقادی برای تبدیل مردم به مخاطب فعال و دارای قدرت تجزیه و تحلیل برای انتخاب خوب و آگاهانه می پردازد.
برنامه «برگ سرنوشت» کاری از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی امیر یوسفی، اجرای فرید محمدی و مشاوره و کارشناسی محمد صادق افراسیابی است که روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما پخش می شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«برگ سرنوشت» یک ملت در گرو “تفکر انتقادی””

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید