آخرین خبر

جراحی زیبایی خواننده های مشهور ایرانی + تصاویر

آوای ایرانیان: زمانی که قرار بود فیلمبرداری شاهگوش آغاز شود، همه از حضور یک شخصیت جنجالی در آن گفتند. گفته می شد قرار است محسن تنابنده نقش خواننده معروف لس آنجلسی را بازی کند. تست گریم که انجام و تصاویرش که منتشر شد، خیلی ها شوکه شدند؛ انگار خود طرف بود. با موهای دُم اسبی و یک دماغ! دماغ عقابی، مشخصه اصلی شخصیت تنابنده در بخش های ابتدایی سریال شاهگوش بود.

ناگهان رسانه ها پر شد از تصاویر تنابنده در نقش این خواننده لس آنجلسی. طرح جلد چند مجله و روزنامه تاثیرگذار هم به این تصویر اختصاص پیدا کرد. به این ترتیب شاهگوش با یک طرح تبلیغاتی متفاوت قبل از پایان فیلمبرداری و عرضه، معرفی و معروف شد. شاید بتوان ادعاد کرد «دماغ یک خواننده» دلیل اصلی موفقیت ابتدایی کمپین تبلیغاتی شاهگوش بود.

احسان علیخانی در ماه عسل سه چهره پولدار این روزهای صنعت انتر تینمنت را دعوت کرده بود تا از روزهای بی پولی و دوران کار بچگی بگویند. آنها از آرزوهایی گفتند که در کودکی داشتند و با درآمد جوانی به آنها رسیده بودند. پول که بیاید آدم خوش لباس تر می شود، خوشتیپ تر می شود و جذاب تر. شاید مو هم بکارد! خیلی ها هم کاشته اند.

این مو کاشتن البته باعث بد بازی کردن در یک فیلم یا سریال نمی شود، ولی وقتی پای دماغ وسط می آید، آن هم برای یک هنرمند یا ورزشکار مرد، ماجرا کمی متفاوت می شود.

چون عمل زیبایی بینی عموما باعث تغییر در نوع تنفس می شود. باعث می شود حتی صدای طرف عوض شود. اگر فوتبالیست باشد تا مدت ها نباید با سر به توپ ضربه بزند. اگر بازیگر هم باشد کمی طول می کشد تا چهره و صدایش برای مخاطبانش طبیعی شود. بین بازیگرها هم که حسابی این بحث برقرار است. اما ماجرا وقتی پیچیده تر می شود که دوست دماغ عمل کرده ما «خواننده» باشد.

خواننده که باشی، عمل زیبایی بینی یعنی یک ریسک بزرگ که ممکن است به بهای پایان کار حرفه ای ات باشد. شاید بی دلیل نیست که بسیاری از خواننده های دماغ عمل کرده، برای بار دوم هم مجبور شده اند بینی شان را به چاقوی دکتر بسپارند.

این روزها که همه با دستگاه های الکترونیکی استودیوهای ضبط صدا، قابلیت خواننده شدن دارند، ولی وقتی طرف می خواهد اجرای زنده داشته باشد، کار کمی مشکل می شود. دیگر باید حواست جمع باشد که گاف ندهی یا خس خس نکنی!

 

علی عبدالمالکی

خواننده های مشهوری که جراحی زیبایی داشته اند

علی عبدالمالکی  یکی از خوانندگانی است که پس از عمل بینی قیافه اش حسابی عوض شد. او انگار از وضعیت امروزی اش راصی نیست، همین چند وقت پیش در جامعه مجازی شایعه ای راه افتاد که گویی او می خواهد بیشتر مورد توجه قرار گیرد. عبدالمالکی گفت که از دنیای موسیقی خداحافظی می کند، اما کمتر رسانه ای به این موضوع پرداخت. همین، مدیربرنامه های علی عبدالمالکی را مجبور کرد که برای خالی نماندن عریضه اعلام کند این بحث خیلی احساسی بوده و او در صحنه می ماند.

 

محسن یگانه

خواننده های مشهوری که جراحی زیبایی داشته اند

بعضی وقت‌ها خیلی صریح می‌شود؛ صراحتی که دامن خودش را هم می‌گیرد؛ او در گفت‌وگو با زندگی ایده‌آل از انتقاد به چاوشی شروع می‌کند و به تغییر چهره خودش می‌رسد: «محسن چاووشی یک نوع ترفند در کارهایش داشت که ترفند برنده‌ای بود و هست اما این روش ضررها و عوارضی دارد، مثل یک فواره که زود بالا می‌رود و زود هم پایین می‌آید. او رفت و قایم شد و از خودش یک تصویر در ذهن طرفدارانش ایجاد کرد، کاری که من نکردم، از همان روز اول با بدترین ظاهر و بدترین تیپ رفتم جلو و گفتم می‌دانم که ایراد دارم اما خودم را می‌سازم.

در ۵ سال گذشته آن‌قدر یک ذره یک ذره تغییر کردم که اگر همه عکس‌ها و فیلم‌هایم را کنار هم بگذارند و به ترتیب نگاه کنند به سختی متوجه این تغییر می‌شوند، اما اگر الان من را یکدفعه با ۵ سال گذشته مقایسه کنید، خنده‌تان می‌گیرد و می‌گویید این همان است؟!» راست هم می‌گوید. بعد از دو بار عمل جراحی بینی حالا او یک پسر خوش‌تیپ است.

مدیر برنامه سابق محسن یگانه در یکی از افشاگری‌هایش درباره یگانه به روزنامه تماشا گفته بود: «محسن یگانه در روز نخست همکاری با ما حتی یک کامپیوتر نداشت و اما اولین کاری که کردیم این بود که بینی او را عمل کنیم، زیرا می‌‌خواستیم شکل و شمایل ایشان برای استار شدن مناسب باشد. محسن پیش از عمل قلبش، دو عمل روی بینی‌اش انجام داده بود.»

 

 

محسن چاوشی

 خواننده های مشهوری که جراحی زیبایی داشته اند

 آن زمان که زیرزمینی بود و آهنگ‌هایش پخش می‌شدند، تا مدت‌ها کسی اسمش را هم نمی‌دانست. خیلی‌ها فکر می‌کردند خواننده قطعه معروف «نفرین»، مجتبی کبیری است اما کم‌کم نامش مطرح شد. چهره‌اش اما همچنان مرموز بود. کمتر تصویری از وی منتشر شده بود و خودش هم علاقه‌ای به انتشار تصاویرش نداشت.

آن زمان (قبل از مجاز شدنش)، وقتی اولین گفت‌وگویش در همشهری جوان منتشر شد، اجازه عکاسی نداد و نهایتا یک عکس تقریبا کیفیت اینترنتی از او همواره با مصاحبه منتشر شد.

وقتی اولین آلبومش یعنی «یه شاخه نیلوفر» هم به بازار آمد، باز هم روی جلد، تصویری از محسن‌خان نبود! او پشت به دوربین نشسته بود و تصویری از این حالت از او روی جلد ‌آلبوم منتشر شد. اما پس از انتشار این آلبوم، تغییرات چهره محسن چاوشی هم آغاز شد؛ مو کاشت و بعد هم بینی‌اش را عمل کرد.

محسن یگانه هم به این پنهان شدن چاوشی از انظار اشاره کرده است. می‌گفتند قبلا از چهره خودش خوشش نمی‌آمده و دوست نداشته کسی بشناسدش، اما این روزها اوضاع عوض شده. موهایش را کوتاه نگه می‌دارد و مرتب. بینی‌اش هم که حسابی خوش تراش شده و کلی هم تپل شده. دیگر با عینک آفتابی بزرگ و کلاه هم خیلی‌ها او را می‌شناسند. عکس هم بیشتر می‌گیرد. خوشبختانه خوش عکس هم هست.

 

 

 فرزاد فرزین

خواننده های مشهوری که جراحی زیبایی داشته اند

 یکی از اولین خواننده‌های پاپ ایران که بینی‌اش را به تیغ جراحان زیبایی سپرد، فرزاد فرزین است؛ خواننده‌ای که با قطعه شراره معروف و محبوب شد. زمانی که شراره منتشر شد، بینی فرزاد فرزین متفاوت با حالا بود اما دقیقا بعد از انتشار این آلبوم و موفقیت نسبی آن، با حضور مداوم فرزین در شبکه آن زمان تازه تاسیس MITV همراه بود. چهره فرزاد فرزین تغییر کرد.

او برای قطعات زیادی از آلبوم شراره کلیپ ساخت که در همه آنها دماغش طبیعی است، اما این کلیپ‌ها مدت‌هاست که پخش و منتشر نمی‌شوند و خود فرزین هم علاقه‌ای به آن کلیپ‌ها ندارد. چهره جدید فرزین با بینی جدید طوری است که هر کس با اولین نگاه متوجه عمل جراحی روی آن می‌شود. اگر به قطعات آلبوم شراره با تعقیب گوش کنید و بعد از آن شلیک و شخصی را بشنوید، متوجه تغییر صدای فرزاد فرزینخواهید شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جراحی زیبایی خواننده های مشهور ایرانی + تصاویر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید