آخرین اخبار

اشکهای خواننده پاپ و بُهت سالن + تصاویر

آوای ایرانیان: کنسرت خواننده آلبوم «یک لحظه عاشق شو» در حالی شب گذشته در تهران روی صحنه رفت که خبر درگذشت صدابردار قدیمی و خوش نام موسیقی پاپ در اواخر این اجرا اشکهای این خواننده و بهت سالن را در پی داشت.

«حامی» که شب گذشته جدیدترین اجرای تابستانه خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی روی صحنه برده بود، هنگامی که قصد داشت قطعه آخرش «دلم گرفت» را بخواند از سوی بابک صحرایی مطلع شد که ناصر فرهودی چشم از جهان فروبسته و همین باعث شد حامی با چشمانی گریان و اشک هایی که تمام صورتش را گرفته بود، قطعه «دلم گرفت» را اجرا کند و پس از اعلام خبر درگذشت ناصر فرهودی صحنه را ترک کند.

حامی رو به حاضرین گفت: «یکی از کسانی که به گردن موسیقی ایران حق بزرگی داشته و دارند در دقایق گذشته از دنیا رفته اند و همین الان خبر درگذشت ایشان را به من دادند. همین قطعه «دلم گرفت» را ایشان به همراه استاد بابک بیات برای من ضبط کردند و بسیاری از آثار پرطرفدار دهه ۵۰ به بعد حاصل تلاش ایشان در استودیو پاپ بود. این لحظه غم انگیز قطعا هرگز از یادها نخواهد رفت. روحشان شاد.»

این خواننده در حالی که به شدت اشک میریخت صحنه را ترک کرد تا آخرین اجرای تابستانه او با بهت سالن از شمایل غمگین این خواننده به اتمام برسد.

حامی در این کنسرت با اجرای قطعاتی چون: غزل، گل مینا، فقط نگاه می کنم و… پذیرای دوستداران موسیقی بود و در ابتدای کنسرت خود نیز با اشاره به اتفاقات اخیر در حوزه موسیقی کشور و لغو برخی اجراهای زنده گفت: «این روزها شاهد برخی لغو کنسرت ها در ایران هستیم و در روزهای گذشته هم همکاران من برای اتمام این معضل اقداماتی را انجام داده اند که امیدوارم هر چه زودتر این موضوع با درایت مسئولین فرهنگی کشور حل شود و دیگر شاهد لغو اجراهای زنده و کنسرت در کشور نباشیم.»

رضا تاجبخش سرپرستی ارکستر حامی را در این کنسرت بر عهده داشت و محمدرضا عقیلی نیز تنظیم قطعات برای کنسرت را بر عهده داشت.

 

اشک حامی

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اشکهای خواننده پاپ و بُهت سالن + تصاویر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید