آخرین خبر

ارکستر نیایش جاودانه های مجید وفادار را به روی صحنه می برد

ارکستر نیایش ۲۴ شهریورماه جاودانه های استاد مجید وفادار را با خوانندگی مجید حسین خانی و همخوانی پوراندخت وفادار و متین سوفالی به روی صحنه خواهد برد.

به گزارش آوای ایرانیان: براساس این گزارش،ارکستر نیایش با حمایت شرکت شیناتک (گروه هنری موزاوی)، جمعه ۲۴ شهریورماه  از ساعت ۲۱ در تالار اندیشه حوزه هنری جدیدترین کنسرت خود را با اجرای جاودانه استاد مجید وفادار به خوانندگی مجید حسین خانی و همخوانی پوراندخت وفادار و متین سوفالی با سرپرستی علیرضا امینی به رهبری احمد مقدسی زاده به روی صحنه خواهد برد.

از جمله قطعاتی که در این کنسرت اجرا خواهد شد می توان”شب های تهران”، “آشنا”، “رفتم از یادت”، “عاشقم”، “راز و نیاز”، “خاکستر من، “خوابی بود و خیالی” را نام برد.

شایان ذکر است ارکستر نیایش بعد از اجرای آلبوم “بگو کجایی” از جاودانه های مجید وفادار در برج میلاد به خوانندگی محمد معتمدی، بخش دیگری از ساخته های وفادار  به خوانندگی مجید حسین خوانی و همخوانی پوراندخت وفادار که بعد از ۶۰ سال به روی صحنه آمده است با همراهی متین سوفالی و سرمایه گذاری شرکت شیناتک«گروه هنری موزاوی» در راستای حمایت، هویت بخشی و زنده نگهداشتن موسیقی اصیل ایرانی اجرا خواهد کرد.

گفتنی است علاقمندان برای تهیه بلیت این کنسرت می توانند به نشانی اینترنتی  www.iranconcert.com  مراجعه نمایند.

 

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ارکستر نیایش جاودانه های مجید وفادار را به روی صحنه می برد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید