آخرین خبر

«شب پیانوی ایرانی» با پنج آهنگساز ایرانی مقیم کانادا

آوای ایرانیان: آلبوم موسیقی «شب پیانوی ایرانی» با هنرمندی پنج آهنگساز ایرانی مقیم کانادا توسط نشر «پردیس معاصر» در دسترس علاقه مندان قرار گرفت.

به گزارش آوای ایرانیان، آلبوم موسیقی «شب پیانوی ایرانی» عنوان یکی از تازه ترین آثار بازار نشر است که به تازگی توسط نشر «پردیس معاصر» منتشر شده است. این مجموعه که برای پیانو آهنگسازی شده است، حاصل همکاری پنج آهنگساز ایرانی مقیم کانادا شامل مازیار حیدری، سامان شاهی، کیان امامی، آفرین منصوری و  پویا حمیدی است.

قطعات این آلبوم شامل ۵ قطعه برای پیانو، ۹ مینیاتور بر اساس ردیف های موسیقی ایرانی، «برداشت هایی برای پیانو»، «سفر به درون» و «سوناتین» است.

این پنج آهنگساز ایرانی مقیم کانادا در سال ۲۰۱۱ اقدام به پایه گذاری گروه موسیقی «آهنگسازان  ایرانی-کانادایی مقیم تورنتو» کردند و در سال های گذشته  نیز کنسرت هایی از مجموعه آهنگسازی های خود و تنی چند از آهنگسازان بزرگ ایران را روی صحنه بردند.

آلبوم موسیقی «شب پیانوی ایرانی»  که اولین اثر ضبط شده این گروه است  در استودیو کنتربری تورنتو ضبط شده و توسط  نشر پردیس معاصر، همزمان در ایران و خارج از ایران پخش می شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«شب پیانوی ایرانی» با پنج آهنگساز ایرانی مقیم کانادا”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید