آخرین اخبار

امیرعباس گلاب به مقالبه با فحاشی های فضای مجازی می‌رود + فیلم

آوای ایرانیان: امیرعباس گلاب، خواننده مطرح موسیقی پاپ جدیدترین گفتگوی تصویری خود را با رسانه آوای ایرانیان در نمایشگاه مطبوعات خبرگزاری ها انجام داد.

بهامیرعباس گلاب، خواننده مطرح موسیقی پاپ در خصوص جدیدترین فعالیت های خود به خبرنگار آوای ایرانیان گفت: آلبومی جدید را در دست تهیه دارم با عنوان “قله”  که ١۴ قطعه دارد و اواخر آذرماه منتشر میشود.

photo_2017-11-04_12-35-52

وی ادامه داد: در این حین قطعاتی چون “صدای بارون” و “گونه هام” هم در فضای مجازی منتشر میشود.

وی در ادامه در خصوص قطعه ای که در خصوص فحاشی های فضای مجازی بزودی منشر خواهد کرد، گفت: به نظرم فحاشی ها در فضای مجازی، ریشه فرهنگی دارد، و بنده خیلی سال است که دغدغه این موضوع را دارم و به عنوان یک هنرمند، کاری که میتوانم انجام دهم یک قطعه ای در حال آماده سازی دارم در خصوص فحاشی های فضای مجای.

وی ادامه داد: چیزی که به ذهن من و شاعر این قطعه رسیده، این است که بتوانیم دغدغه هایی که داریم را در قالب این شعر بگنجانیم و ان شاءالله این قطعه طی یکی دو ماه دیگر آماده پخش شود و امیدوارم فحاشی های فضای مجازی را کمتر کند.

گفتنی است، رسانه آوای ایرانیان در بیست و سومین دوره نمایشگاه مطبوعات با هدف همراهی با تولید ملی با اسپانسری شرکت مساوات در این دوره از نمایشگاه حضور یافته بود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امیرعباس گلاب به مقالبه با فحاشی های فضای مجازی می‌رود + فیلم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید