آخرین خبر

مشکی‌پوشان 50 کانکس و 20 روانشناس به کرمانشاه میفرستند

آوای ایرانیان: رضا صادقی از خوانندگان پاپ کشورمان شب گذشته از کمک ۵۰ میلیونی برای خرید کانکس به زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد.

 به گزارش آوای ایرانیان، رضا صادقی از خوانندگان پاپ کشورمان شب گذشته در سالن همایش‌های برج میلاد کنسرت برگزار کرد.

کنسرت رضا صادقی (17)

 

 

این کنسرت که میهمانانی ویژه چون علی عبدالمالکی، یاها کاشانی و تنی چند از هنرمندان را داشت به اجرای برنامه پرداخت.

کنسرت رضا صادقی (8)

صادقی در ابتدای این کنسرت با بیان اینکه از سالن همایش‌های برج میلاد خاطرات خوبی دارم و همه این در صحنه بودن‌ها و خواندن‌ها به حرمت افرادیست که از داشته‌ها گذشتند و رفتند، گفت: تمام این خنده‌ها، خوب بودن‌ها به حرمت افرادیست که از داشته‌ها گذشتند و رفتند تا حالمان خوب باشد. شهدا، جانبازان و هنرمندانی چون ناصر عبدالهی مرتضی پاشایی و خسرو شکیبایی.

کنسرت رضا صادقی (10)

صادقی در ادامه تصریح کرد: مردم ایران ثابت کردند در اتفاق تلخ کرمانشاه و زلزله فارغ از هر شعاری برای همدیگر می‌میرند.

براساس این گزارش، این کنسرت که به سرپرستی سید بهنام ابطحی اجرا می‌شد قطعاتی چون (یعنی درد، پاییز جاری) و دیگر ترانه‌های صادقی را به همراه داشت.

کنسرت رضا صادقی (7)

 

 

رضا صادقی در ادامه این کنسرت با دعوت از علی عبدالمالکی بر روی استیج و همخوانی یک ترانه بر روی استیج گفت: قرار است کاری را مشترکاً با علی عبدالمالکی اجرا کنیم.

این خواننده پاپ کشورمان ضمن بیان اینکه برای اولین بار قرار است ترانه دلخوشی ساده را اجرا کنم، گفت: این آهنگ بعد از کنسرت تقدیم همه علاقه‌مندان خواهد شد اما برای اولین بار آن را امشب برایتان می‌خوانم.

کنسرت رضا صادقی (19)

یکی از ترانه‌های تازه منتشر شده رضا صادقی به عنوان (پاییز جاری) از دیگر ترانه‌هایی بود که با شعری از میثم یوسفی برای حاضران در سالن برج میلاد خوانده شد.

صادقی پس از این شعر در مورد زلزله اخیر کرمانشاه اینطور توضیح داد و گفت: شاهد اتفاق تلخ زلزله کرمانشاه بودیم، اتفاقاتی را در آن دیدیم که درد داشت و نمی‌شد همکاری کرد اما مطلبی که این روزها صحبت آن به میان می‌آید اینکه من قرار است لباس سفید بر تن کنم اما پذیرش این درخواست به خاطر مبلغ و هزینه آن نبود و برای آن قرار نبود این کار را انجام دهم. من پس از سالها سفید پوشیدم و جمعه خواهید دید. دلیل آن هم فقط برای این است که اگر یک فرد کُرد کرمانشاهی هرجایی که هست با دیدن لباس سفید من خنده بر روی لبانش بنشیند من خوشحال خواهم شد پس با قلبم این کار را انجام می‌دهم.

کنسرت رضا صادقی (14)

 

 

وی اعلام کرد: در کنار این ۱۰ میلیون برای پیراهن مشکی‌ام هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیون تومان بابت کانکس در نظر گرفته شده است ضمن اینکه در حال حاضر ۲۴ بچه در کرمانشاه در پس این زلزله بدون والدین و پدر و مادر هستند. از این رو ۲۰ روانشناس قرار است به کرمانشاه اعزام شوند تا با این کودکان صحبت کنند و حالشان خوب شود.

این خواننده در ادامه ترانه «یعنی درد» را خواند و در پایان گفت: امیدوارم نگاه شما از هنر تداوم داشته باشد تا شاهد رشد و بالندگی همه هنرها باشیم.

کنسرت رضا صادقی (10)

 

 

 

 

فارس

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مشکی‌پوشان ۵۰ کانکس و ۲۰ روانشناس به کرمانشاه میفرستند”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید