آخرین خبر

جشنواره موسیقی فارس منطقه ای میشود

آوای ایرانیان: جشنواره موسیقی فارس منطقه‌ای می‌شود

به گزارش آوای ایرانیان از شیراز، هدایت رضایی عصر امروز در نشست خبری نهمین جشنواره موسیقی فارس اظهار داشت: استان فارس بعد از تهران می‌تواند رتبه دوم موسیقی کشور را از آن خود کند و اساتید حوزه آواز اعتقاد دارند که آواز از فارس شروع شد، به اصفهان رسید و در تهران به تکامل رسید.

وی بابیان این‌که نام‌گذاری این جشنواره پیشنهاد استاد پژمان بود، افزود: بنا به پیشنهاد ایشان، جشنواره به سمت منطقه‌ای و بین‌المللی پیش می‌رود.

رضایی با توجه به وقفه‌هایی که در این مسیر پیش آمد، گفت: با توجه به تغییرات مدیران نتوانستیم بودجه‌ی اداری برای برگزاری این جشنواره بگیریم، ولی به‌واسطه این‌که هنرمندان فارس را لایق خدمت کردن می‌دانستیم و برگزاری جشنواره حق آن‌ها بود؛ با حمایت بخش‌های خصوصی هنری این بودجه تأمین شد.

رئیس انجمن موسیقی استان فارس در مورد جوایز برگزیدگان این جشنواره ابراز داشت: میزان جوایز به نسبت گذشته افزایش چشمگیری دارد.

رئیس انجمن موسیقی استان فارس ادامه داد: تمام تلاش خود را برای حمایت از موسیقی بومی استان فارس به کار می‌گیرم و در جلسات مختلف از حقوق جوانان شایسته این استان که در جشنواره‌های مختلف و هرکجا که زمینه‌ای وجود داشته باشد افتخارآفرین هستند دفاع کرده‌ام.

 

منبع: فارس

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “جشنواره موسیقی فارس منطقه ای میشود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید