آخرین خبر

آوای ایرانیان: کنسرت ارکستر مجلسی ایران به تاریخ دیگری موکول شد

آوای ایرانیان: رهبر ارکستر مجلسی ایران از تغییر زمان برگزاری تازه ترین اجرای زنده این مجموعه موسیقایی به دلیل بیماری غیرمترقبه یکی از اعضای گروه اجرایی کنسرت و بستری شدن وی در بیمارستان خبر داد.

 

به گزارش آوای ایرانیان: منوچهر صهبایی رهبر ارکستر مجلسی ایران با اعلام این خبر گفت: تمامی برنامه ریزی‌ها به شکلی انجام گرفته بود که ساعت  ۲۰:۳۰ روز دوشنبه ۱۱ دی ماه تازه ترین کنسرت ارکستر مجلسی ایران به رهبری من در فرهنگسرای نیاوران تهران با اجرای آثاری از هایدن، موتزارت و سالی یری برگزار شود که یک اتفاق غیر مترقبه موجب شد تاریخ برگزاری کنسرت به وقت دیگری موکول شود.

 

وی ادامه داد: متاسفانه طی روزهای گذشته برای همسرم منیژه صهبایی که مدیریت ارکستر را نیز به عهده دارد، ناگهان ضعف جسمانی شدیدی اتفاق افتاد و ما مجبور شدیم بلافاصله وی را به بیمارستان منتقل کرده و او را تحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار دهیم. این موضوع تا همین امروز هم ادامه دارد و به دلیل اینکه تمامی هماهنگی های مربوط به کنسرت با مدیریت همسرم انجام می گرفت از این رو عملا فعالیت های ما در روزهای منتهی به کنسرت نیز متوقف شده است. از این جهت تصمیم گرفتیم تا زمان بهبودی کامل وی فعلا تاریخ برگزاری کنسرت را به وقت دیگری موکول کنیم تا هماهنگی مناسب تری برای برگزاری کنسرت صورت پذیرد.

 

صهبایی عنوان کرد: به هر حال من به این موضوع کاملا واقف هستم که مخاطبان چنین کنسرت هایی برای حضور در یک اجرای زنده موسیقایی از چندین روز قبل برنامه‌ریزی کرده و برای تهیه بلیت اقدام می‌کنند که در اینجا لازم است از همه مخاطبان فهیم کنسرت های ارکستر مجلسی ایران به نمایندگی از اعضای ارکستر عذرخواهی کنم که چنین اتفاق پیش بینی نشده به وقوع پیوست و ما ناگزیر شدیم که تاریخ برگزاری کنسرت را به وقت دیگری موکول کنیم. البته ذکر این نکته نیز لازم است که تمامی بلیت‌های خریداری شده توسط سامانه فروش بلیت کنسرت به مخاطبان عودت داده خواهد شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آوای ایرانیان: کنسرت ارکستر مجلسی ایران به تاریخ دیگری موکول شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید