آخرین خبر

کتاب ” مشق خورشید” در فرهنگسرای مهر رونمایی شد

همزمان با ایام سوگواری شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا(س) آیین رونمایی از کتاب “مشق خورشید” با موضوع کتابت خطبه فدکیه با حضور استاد محمدحسین رجبی دوانی، استاد علی علی، کامران شرفشاهی، مدیران فرهنگی و هنری، اساتید خوشنویسی و جمعی از علاقه مندن به خاندان عصمت و طهارت روز دوشنبه نهم بهمن ماه  ساعت ۱۶ در فرهنگسرای مهر برگزار می شد.

به گزارش آوای ایرانیان، مهر همزمان با ایام گرامیداشت شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (س) با هدف  ترویج و گسترش خلق آثار فاخر خوشنویسی؛ مراسم رونمایی از کتاب “مشق خورشید”را نهم بهمن ماه با حضور محمدحسین رجبی دوانی؛ استاد و پژوهشگر تاریخ اسلام، استاد علی علی از اساتید ممتاز انجمن خوشنویسان کشورو کامران شرفشاهی؛ نویسنده از ساعت ۱۶ در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای مهر برگزار کرد.

همچنین در بخش دوم این مراسم، خطبه فدکیه توسط هفتاد بانوی خوشنویس در سه سطح عالی، ممتاز و اساتید برگزار شده و به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز نفیسی اهدا شد.

کتاب «مشق عشق» با محوریت آثار خوشنویسان درباره خطبه فدکیه حضرت زهرا (س)است که سال گذشته با هنرنمایی چهارده بانوی خوشنویس فوق ممتاز شهر تهران کتابت شد. طرح جلد این کتاب با تذهیب هنرمندانه استاد محمدحسین آقامیر مزین گردیده که هم به صورت کتابت و هم به صورت قطعه نگاری با چاپ نفیس برای علاقه مندان منتشر گردیده است.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کتاب ” مشق خورشید” در فرهنگسرای مهر رونمایی شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید