آخرین خبر

ارشا اقدسی:صحنه‌های “به وقت شام” در سینمای ایران بی‌سابقه بود

آوای ایرانیان: مدیر صحنه‌های بدلکاری «به وقت شام» گفت که بسیاری از صحنه‌های این فیلم سینمایی در سینمای ایران بی‌سابقه بود.

ارشا اقدسی:صحنه‌های "به وقت شام" در سینمای ایران بی‌سابقه بود

به گزارش آوای ایرانیان،  ارشا اقدسی مدیر صحنه‌های بدلکاری فیلم سینمایی «به وقت شام» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، درباره پیوستنش به این پروژه، گفت: فیلم سینمایی «به وقت شام» بخاطر این که در صحنه هایی نیاز به گروهی بدلکار داشت و با توجه به این که آقای حاتمی‌کیا پیش از این نیز من را می‌شناخت، پیشنهاد همکاری در پروژه «به وقت شام» را به من داد و من نیز با آغوشی باز از پیشنهاد او استقبال کردم. ما کار را قبول کردیم و خوشبختانه اتفاقات و صحنه های خوبی در فیلم اتفاق افتاده که می توان به قطعیت گفت که در سینمای ایران این صحنه ها بی سابقه بوده و در سینما جهان نیز این صحنه ها کمتر ساخته شده است.

وی ادامه داد: من در کشورهای بسیاری به کار بدلکاری پرداخته ام، به همین خاطر می توانم بگویم که یکی از ویژگی های «به وقت شام» این بود که درون خودش پتانسیلی داشت که این پتانسیل باعث می شد صحنه ها و اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

این مدیر بدلکاری درباره داستان فیلم سینمایی«به وقت شام» اظهار کرد: خدا را شکر که «داعش» نابود شد، اما موضوع «داعش» در زمانی که ما این فیلم را می ساختیم، موضوعی جهانی بود و همه مردم جهان باید نسبت به این موضوع شناخت پیدا کنند. به نظرم این فیلم توانست به خوبی چهره ای از «داعش» و بخشی از جنایت هایش را به تصویر بکشد.

اقدسی درباره گمانه زنی خود از فروش فیلم سینمایی«به وقت شام» گفت: فیلم های آقای حاتمی کیا همواره مخاطبان خاص خودش را داشته و دارد؛ با توجه به تیزری که از فیلم منتشر شده، بسیاری مشتاق تماشای این فیلم هستند، بنابراین به نظر می‌رسد به وقت شام اکران موفقی را پشت سر خواهد داشت.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ارشا اقدسی:صحنه‌های “به وقت شام” در سینمای ایران بی‌سابقه بود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید