آخرین خبر

سهراب پورناظری بار دیگر «سی» را روی صحنه می‌برد

آوای ایرانیان: کنسرت نمایش «سی» به تهیه کنندگی همایون شجریان و سهراب پورناظری و مدیریت پروژه‌‌ تهمورس پورناظری، بار دیگر از نیمه‌ تیرماه، اجرای خود را در کاخ سعدآباد تهران در پیش گیرد.

به گزارش آوای ایرانیان، این‌بار «سی» داستانِ «سیاوش» را از شاهنامه‌ فردوسی برگزیده و با بهره‌گیری از دانش فنی روز دنیا بر آن است که از نیمه تیرماه به صحنه برود. نخستین بخش از این پروژه، تابستان سالِ گذشته براساس سه داستانِ «زال و رودابه، رستم و اسفندیار و رستم و سهراب» به مدت سی‌شب در کاخ سعدآباد روی صحنه رفت و هر شب،‌ میزبان چهار هزار نفر از مخاطب بود.

همایون شجریان خوانندهی کنسرت نمایش سی که سالِ گذشته در نقش «سیمرغ» به اجرای برنامه پرداخت؛ این بار در نقشی دیگر به صحنه خواهد آمد.

سهراب پورناظری نیز از سالِ گذشته مشغولِ نگارشِ قطعاتِ موسیقایی برای این اثر است و چون تجربه‌ای پیشین از موسیقی نواحی، سنتی و معاصر ایران بهره گرفته ؛ همچنین در بخش‌هایی از این اثر، موسیقی کلاسیک غربی نیز شنیده می‌شود.

مراحل پیش تولیدِ این اثر از بهمن ماه ۹۶ آغاز شده و تا چند روز آینده قراردادهای مربوط به مکان و عوامل اجرا نهایی و اطلاعات تکمیلی اعلام خواهد شد. شرکت های دل آواز و بارانا برگزاری این برنامه را برعهده دارند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “سهراب پورناظری بار دیگر «سی» را روی صحنه می‌برد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید