به گزارش آوای ایرانیان، به نقل از  روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، پس از دو سال سکوت، کنسرت پری زنگنه ویژه بانوان در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد.

بخشی از این کنسرت به بازسازی خاطرات آهنگین اختصاص یافته است. همچنین در بخش دیگر کنسرت آثار کلاسیکی اجرا خواهد شد که آهنگسازان مطرح با توجه به جنس صدای پری زنگنه برای این خواننده ساخته‎اند. پری زنگنه از جمله خوانندگانی است که آهنگسازان بنامی همچون بابک بیات، فریدون شهبازیان، مجید انتظامی، تورج شعبانخانی و علیرضا افکاری با توجه به ویژگی‎های منحصر به فرد صدای وی قطعاتی را خاص این هنرمند ساخته‎اند. در این کنسرت نازلی بخشایش به عنوان نوازنده پیانو، پری زنگنه را همراهی می‎کند.

کنسرت پری زنگنه روزهای ۱۸ و ۱۹ مرداد ساعت ۱۵ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران برگزار خواهد شد. علاقمندان می‎توانند برای تهیه بلیت به سایت ایران کنسرت و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

زنگنه فارغ‌التحصیل شاخه اپرا از هنرستان عالی موسیقی (کنسرواتوار عالی موسیقی تهران) است. از جمله فعالیت‎های او می‌توان به کار بر روی موسیقی محلی و فولکوریک ایران اشاره کرد. بازسازی علمی ترانه‌های بومی و محلی ایران و اجرای آن به سبک کلاسیک از کارهای شاخص او به شمار می‌رود.

زنگنه همچنین در نظر دارد به زودی مستر کلاسی ویژه بانوان در فرهنگسرای نیاوران برگزار کند.