آخرین خبر

در جلسه همایون شجریان با شهرداری چه گذشت؟

آوای ایرانیان: شهرداری تهران جلسه‌ای با همایون شجریان در خصوص برگزاری کنسرت‌های خیابانی برگزار کرد که در این جلسه درباره موضوعات متعددی بحث و گفت‌وگو شد.

برزین ضرغامی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، به جلسه‌ای که با همایون شجریان در خصوص برگزاری کنسرت خیابانی داشتند اشاره کرد و گفت: در این جلسه شجریان اعلام آمادگی کرد، ما هم به نمایندگی از شهرداری در جلسه حضور داشتیم تا ببینیم ملاحظات وی چه چیزهایی است.

وی با بیان اینکه جلسه گذاشتیم تا ببینیم برگزاری کنسرت خیابانی چه ملزوماتی نیاز دارد، گفت: جلسه برگزار شد و در خصوص تمام موارد بررسی‌هایی انجام شد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران افزود: این یک کار جمعی است و با همکاری نهادهای مختلف صورت می‌گیرد شهرداری تهران در این زمینه تصمیم‌گیر نیست. باید وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی،‌ نیروی انتظامی و … حضور داشته باشند و اعلام نظر کنند.

ضرغامی تأکید کرد: لذا قرار شد بررسی‌ها انجام شود و با توجه به اقتضائات ببینند امکان برگزاری وجود دارد یا خیر.

وی در خصوص نقش شهرداری در این زمینه گفت: با توجه به اینکه این کنسرت خیابانی است پس در فضایی باز و در نقاطی از شهر انجام می‌شود و شهرداری در این زمینه ورود می‌کند اما تأکید می‌کنم که شهرداری در این زمینه تصمیم گیر نیست.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “در جلسه همایون شجریان با شهرداری چه گذشت؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

برنامه کنسرت ها

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید