آخرین خبر

رونمایی از “تمام شد” بهاره رهنما با حضور شهرام ناظری + تصاویر

به گزارش آوای ایرانیان، مراسم رونمایی آلبوم موسیقی «تمام شد» با آهنگسازی اردوان طاهری و شعر و دکلمه‌ی بهاره رهنما شب گذشته شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ در باغ تشریفات یکتا برگزار شد. این آلبوم را موسسه فرهنگی و هنری «نوخسروانی باربد» منتشر کرده است.

شهرام ناظری، محمد علی بهمنی، قطب‌الدین صادقی، علیرضا بدیع، مجید ملانوروزی، سروش قهرمانلو و روزبه نعمت‌الهی مهمانان ویژه‌ی این مراسم بودند.

قرار است تمام عواید حاصل از فروش آلبوم «تمام شد» به خیریه «فرهاد» اختصاص یابد. این خیریه در راستای کمک به زنان سرطانی سرپرست خانوار فعالیت می‌کند.

در بخشی از این مراسم بهاره رهنما گفت: استاد بهمنی یکی از مشاوران ما در طول مراحل تولید آلبوم بوده است و از او تشکر می کنم. گاهی پیشنهاد دکلمه در آلبوم‌های موسیقی به من می‌شود که کارهایی هم در این زمینه انجام داده ام. اما آلبوم «تمام شد» به دلیل اینکه عوایدش برای خیریه فرهاد است حال و هوای دیگری برای من داشت.

در بخش دیگری از این مراسم نماینده موسسه خیریه فرهاد گفت: خانم رهنما سفیر موسسه خیریه فرهاد است. موسسه ما حامی زنان مبتلا به سرطان و سرپرست خانوار است.
ما فعالیت هایی در سراسر کشور داریم و تمرکزمان در استان تهران است. امیدواریم با دستگری های شما کمک حال مردم عزیزمان باشیم.

آلبوم موسیقی «تمام شد» شامل ۱۰ قطعه است که عبارتند از؛ ما انتخاب می‌شویم، تمام شد، هوایت را از من گرفته‌ای، مرا به قعر آب‌ها بازگردان، شعر را گم کرده‌ام، همین، نترس من بودم، ماه را به من بده، یک شب به خیر تو، امتداد دارد.

 

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “رونمایی از “تمام شد” بهاره رهنما با حضور شهرام ناظری + تصاویر”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید