آخرین خبر

ستاره دهه ۶۰ تلویزیون این روزها در رستوران می‌خواند؟ + عکس

گودرزی خواننده‌ای که چند دهه در تلویزیون مشغول به فعالیت بوده، اکنون میان بی‌توجهی مسئولان فرهنگی به اجرای برنامه‌ در رستوران‌ها می‌پردازد.

به گزارش آوای ایرانیان، چندی پیش بهرام گودرزی مهمان ما در خبرگزاری تسنیم بود و ساعتی پای درددل‌هایش نشستیم. یکی از گلایه‌هایش بی‌توجهی صدا و سیما و مسئولان فرهنگی کشور به موسیقی جدی بود. گودرزی از خوانندگان موسیقی ایرانی است که سال‌های بسیاری از عمر خود را در عرصه آواز گذرانده است. او در دهه چهل خورشیدی از برگزیدگان آزمون آواز در تلویزیون بوده و از همان‌جا وارد تلویزیون می‌شود و برنامه‌های بسیاری را ضبط و اجرا می‌کند.

بیشتر بخوانید: بهرام گودرزی از گذشته و امروز می‌گوید / اولین خواننده تلویزیون دیگر جایی در آنجا ندارد

گودرزی پس از انقلاب هم در تلویزیون به فعالیتش ادامه داد و آثار بسیاری را برای تلویزیون ایران در دهه شصت و اوایل دهه هفتاد اجرا کرد. تقریبا تمام دهه‌ شصتی‌ها او را به‌خاطر دارند.

اما اکنون بهرام گودرزی کجاست؟

میان غفلت مسئولان تلویزیون که تمام تمرکزشان بر جذب سلبریتی‌هاست و بیش از هر چیزی موسیقی پاپ را در تلویزیون تبلیغ و ترویج می‌دهند؛ بهرام گودرزی که یکی از خوانندگان مهم موسیقی ایران است، هم‌اکنون در رستوران‌ها مشغول اجرای برنامه است. رفتن کسانی مانند بهرام گودرزی به‌سمت اجراهای رستورانی، فاجعه‌ای برای فرهنگ و هنر به‌شمار می‌آید. گودرزی تخصصش آواز ایرانی است. اما در همان هنگامی که گودرزی در رستوران‌ها می‌خواند، بی‌شک مسئولان تلویزیون در اینستاگرام به‌دنبالِ یافتنِ سلبریتی‌های تازه هستند.

آیا این رویه تلویزیون مصداقی برای ولنگاری فرهنگی نیست؟!

بیشتر بخوانید: ماجرای منع آوازخواندن بسطامی از سوی شجریان / هیچ کس مانند گلپا در آواز نوآوری نکرد

به‌تازگی عکسی از اجرای وی در یکی از رستوران‌های تهران در فضای مجازی دست به دست می‌شود.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ستاره دهه ۶۰ تلویزیون این روزها در رستوران می‌خواند؟ + عکس”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید