آمادگی خواننده پرسپولیسی برای کنسرت قبل از دربی پایتخت

محمدرضا عیوضی می‌گوید در گذشته تجربه‌ خوانندگی برای رویدادهای ورزشی و مسابقات دربی را داشته است.
محمدرضا عیوضی خواننده پاپ کشورمان آثار خاطره انگیزی برای بسیاری از طرفداران هنر اول در دهه‌ ۷۰ و ۸۰ خوانده است. او در دربی هنرمندان و پیشکسوتان قرمز و آبی پایتخت به نفع خیریه معلولین ذهنی وحدت حضور داشت و لباس پرسپولیس را بر تن کرد.

عیوضی درباره‌ این دیدار خیریه گفت: نیت ما این است که مردم موسسات خیریه را بیشتر بشناسند تا بیشتر کمکشان کنند؛ چراکه این ارگان‌ها نیاز فراوانی به کمک‌های مردمی دارند. خوشبختانه هنرمندان و پیشکسوتان کمک کردند که این دیدار به خوبی برگزار شود. اصحاب رسانه هم برای پوشش این امر خیر کمک کردند که جا دارد از آن‌ها هم تشکر کنم.

وی درباره این دیدار ادامه داد: بچه‌ها خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنند. من هم سابقه‌ فوتبالی دارم. خواستیم ترکیبی از فوتبالیست‌ها و هنرمندان را داشته باشیم که به جذابیت این دیدار کمک کند. به هر حال ما وِجهه‌ای در جامعه داریم که باید هم استقلالی باشیم و هم پرسپولیسی؛ ولی واقعیت این است که من پرسپولیسی هستم.

عیوضی در پایان با اشاره به سابقه‌ تولید قطعه برای رویدادهای ورزشی بیان کرد: من در یکی از دیدارهای دربی کنسرت برگزار کردم و اگر باز هم پیشنهاد شود، حتماً حضور پیدا می‌کنم. ما حتی آهنگی با احسان خواجه امیری و امید حجت در دو دوره گذشته جام جهانی خواندیم که پخش هم شد.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “آمادگی خواننده پرسپولیسی برای کنسرت قبل از دربی پایتخت”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید