آخرین خبر

علی قمصری با «صنم ناهنجار» به روی صحنه می‌رود

نوازنده و آهنگساز موسیقی ایرانی بعد از مدت‌ها با مجموعه کنسرت «صنم ناهنجار» و به همراهی همنوازان حصار بر صحنه می‌رود.

به گزارش آوای ایرانیان، تازه ترین پروژه علی قمصری با صدای بهادر صحت و علیرضا برنجیان و اشعاری از رضا افشاری و همراهی «همنوازان حصار» از ۱۴ مرداد ماه در فرهنگسرای ارسباران اجرای خود را آغاز خواهد کرد.

«صنم ناهنجار» روایتی از جهان مدرن امروزی که برای کنترل مردم به خلق چهارچوب‌ها و قواعدی می‌پردازد که هویت ارزشی متفاوتی را در انسان تایید خواهد کرد و به این صورت جایی برای دیوانه و عاشق در نظام انسانی باقی نگذاشته است.

قمصری در این اثر با اعتقاد به اینکه در سال‌های زیادی از عمرش از طرف جامعه و چهارچوب‌های ایدئولوژیک حاکم بر کشور، مورد داوری و حمله قرار گرفته است.

زمینه اصلی کنسرتش را روی این موضوع بنا کرده است، از نکته هاى ویژه این کنسرت همراهى افتخارى رضا موسوى به عنوان طراح صحنه می باشد.

کنسرت علی قمصری دوشنبه ۱۴ مرداد در دو سانس ۱۹:۰۰ و ۲۱:۳۰، سه شنبه ۱۵ مرداد ساعت ۲۱:۳۰، چهارشنبه ۲۳ مرداد ساعت ۲۱:۳ و پنجشنبه ۲۴ مرداد ساعت ۲۱:۳۰ به روی صحنه می‌رود.

بلیت فروشی کنسرت «صنم ناهنجار» علی قمصری در فرهنگسرای ارسباران تهران از روز یکشنبه ۶ مرداد ماه ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد و علاقمندان به حضور در این اجرا می‌توانند برای تهیه بلیت به سامانه فروش بلیت ایران کنسرت مراجعه فرمایید.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “علی قمصری با «صنم ناهنجار» به روی صحنه می‌رود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید