آخرین خبر

نمایش «مرفی» به صحنه می‌رود

نمایش «مرفی» به نویسندگی سپیده ضیایی و کارگردانی نگین ضیایی روی صحنه می‌رود.

به گزارش آوای ایرانیان، به نقل از روابط عمومی نمایش «مرفی»، تازه‌ترین اثر گروه تئاتر «واسومانی»، به نویسندگی سپیده ضیایی و کارگردانی نگین ضیایی از دوم تا هشتم شهریور ماه ۹۸ در سالن امام خمینی نوشهر ساعت ۲۰ روی صحنه می‌رود.

نمایش «مرفی» پیش از این در بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران اجرا شده بود و در ۳ بخش طراحی صحنه، طراحی لباس و تیزر نامزد و موفق به دریافت تندیس و لوح تقدیر بهترین طراحی لباس از این جشنواره شده است.

این نمایش که اقتباسی از رمان «مرفی» اثر ساموئل بکت است با نقش آفرینی ساجده حمیدی، شادی ضیایی، امین موحدی پور، حامد ادوای (مهمان از گروه گره)، پوریا دادخواه و صدای علیرضا مویدی روی صحنه می‌رود.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به امیر مرسلی مجری طرح، شادی ضیایی طراح لباس، هادی فکری طراح گریم، رضا جاویدی طراح پوستر و عکاس، امیر قالیچی روابط عمومی، روزبه خورزنی طراح صدا، پدرام رضوانی طراح نور، پارسا محمدزاده و مونا پارسایی گروه کارگردانی اشاره کرد.

از اجرا‌های پیشین گروه تئاتر «واسومانی» می‌توان به نمایش «آپارتاید»، «واسومانی»، «آهسته گویی»، «بازیافتگی» و «کبوتری ناگهان» اشاره کرد.

این نمایش به زودی در شهر تهران نیز اجرا‌های صحنه‌ای خود را آغاز خواهد کرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “نمایش «مرفی» به صحنه می‌رود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید