آخرین خبر

ماجرای پخش نشدن «گیله‌وا» چیست؟

خبرهایی در رسانه‌ها منتشر شد که بالاخره مینی سریال «گیله‌وا» رنگِ آنتن را می‌بیند اما مدیران شبکه افق خبر از قُرقِ «مختارنامه» می‌دهند.

به گزارش آوای ایرانیان، تلویزیون سردرگمِ پخش یک سریال است که‌ آیا جدیدترین محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج را روی آنتن ببرد یا خیر؟ زیرا از روز اول مطرح شد که شبکه سوم سیما این کار را انجام می‌دهد و کار اردلان عاشوری با بازی بهروز شعیبی در نقش میرزا کوچک‌خان جنگلی را مخاطب می‌بیند. این اتفاق برای قبل از پخشِ سریال «گاندو» است ولی «آچمز» هم از شبکه سه پخش شد و کماکان خبری از این مینی سریال نشد.

کیفیت پایین سریال و پاره ای مشکلات را برخی عواملِ روی آنتن نرفتن این مینی سریال از شبکه سه سیما می‌دانند. البته که چند روز پیش اعلام شد «گیله‌وا» را شبکه افق پخش می‌کند و یکی از مدیران شبکه افق در گفتگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیم این موضوع را تکذیب کرد و گفت: اصلاً چنین خبری از طرف شبکه افق اعلام نشده و ما قرار است از امشب ساعت ۲۳:۳۰ مجموعه تلویزیونی «مختارنامه» را روی آنتن ببریم.

اما اردلان عاشوری کارگردان سریال گفته که هنوز تبلیغات مناسبی برای سریال نشده و تلاش‌کرده‌اند تا جلوی نمایش این مینی سریال را از شبکه افق بگیرند. او از پخشِ «گیله‌وا» در شرایط بهتری خبر داده است.

اینجا مسئله، مسئله پخش یک سریال تلویزیونی نیست بحثِ هدررفتن تولید یک اثر است. مقصر عدم نظارت لازم بر پروژه‌هاست که در زمان پیش‌تولید، تولید و پس از تولید آنچنان که باید و شاید دقت لازم بر نظارت سریال‌های تلویزیونی نمی‌شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “ماجرای پخش نشدن «گیله‌وا» چیست؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید