آخرین خبر

برپایی چهاردهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

چهاردهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با حضور اساتید این حوزه آغاز به کار کرد.

برپایی چهاردهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی

به گزارش آوای ایرانیان، چهاردهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی امروز – شنبه ۹ شهریور ماه- در مرکز همایش‌های سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی برگزار خواهد شد، ضمن ارایه سخنرانی علمی از منتخبان چهار دهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی نیز تجلیل
به عمل خواهد آمد.

سعیدرضا عاملی استاد دانشگاه تهران و دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، محمد خدادی معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، باقر ساروخانی پدر علم ارتباطات ایران، حسن بشیر استاد دانشگاه امام صادق (ع)، مریم سلیمی مدرس دانشگاه سوره، محمود مختاریان مدرس و استاد روزنامه نگاری و علی چراغ‌زاده مدرس گرافیک و پژوهشگر انتشارات، سخنرانان این جشنواره خواهند بود.

نشر دیجیتال، بررسی و تحلیل محتوای نشریات داخلی سازمان‌ها، نگاهی به آینده تولیدات و محصولات بصری، معناشناسی در پیام‌های ارتباطی، تاثیرات متقابل فرم و محتوا در زیباشناسی اثر و تایپوگرافی و کاربردهای آن در روابط عمومی از جمله موضوعاتی است که در این جشنواره مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

همچنین کارگاه‌های آموزشی «مدیریت رسانه‌های اجتماعی» (مدرس: حسین امامی)، «روابط عمومی و رویکردهای نوین در تولید محتوا» (مدرس: سیدشهاب سیدمحسنی)، و «مدیریت رویدادهای روابط عمومی» (مدرس: قربانعلی تنگ شیر) برگزار می‌شود.

چهاردهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی در دو سطح ملی و استانی و در دو بخش رقابتی و آموزشی توسط انجمن متخصصان روابط عمومی، روزهای شنبه و یکشنبه نهم و دهم شهریورماه سال جاری در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (سازمان مطالعات و بهره وری نیروی انسانی) برگزار می شود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “برپایی چهاردهمین دوره جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید