آخرین خبر

دومین حضور بین المللی فیلم سینمایی «دوچ»

فیلم سینمایی «دوچ» به کارگردانی امیر مشهدی عباس دومین حضور بین المللی خود را در بخش مسابقه جشنواره اوکراینی دشی یتکو DYTIATKO تجربه می کند

دومین حضور بین المللی فیلم سینمایی «دوچ»به گزارش آوای ایرانیان، به نقل از روابط عمومی کانون، این فیلم ۸۸ دقیق‌های در بخش مسابقه فیلم بلند برای کودکان جشنواره اوکراینی «دشی یتکو» با ۱۵ فیلم دیگر از کشور‌های آلمان، بلاروس، سنگاپور، استونی، هلند، روسیه، اوکراین، فنلاند و ازبکستان به رقابت خواهد پرداخت.
دهمین جشنواره بینالمللی رسان‌های کودکان «دشی یتکو» DYTIATKO از ۱۳ تا ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ (۴ تا ۷ سپتامبر ۲۰۱۹) در شهر خارکف کشور اوکراین برگزار میشود.
این جشنواره در بخش رقابتی خود شامل بهترین فیلم «بلند»، «مستند»، «برنامه تلویزیونی»، «پویانمایی» و «موزیکال» ساخته شده از سوی استودیو کودکان، بهترین برنامه تلویزیونی و بهترین فیلم «بلند»، «کوتاه» و «پویانمایی» برای کودکان است.
هدف از برگزاری این جشنواره کشف و حمایت از فیلم‌های کودک و کودکان با استعداد است. بهبود سطح حرف‌های تولیدات تلویزیونی با محوریت مخاطب کودک، رشد شخصیت خلاق، به وجود آوردن موقعیت اخلاقی و فعال مدنی، عشق به سرزمین بومی را از دیگر اهداف این جشنواره میتوان برشمرد.
این رویداد هنری شامل کارگاه‌های آموزشی، همایش و برنامه‌های هنری ملاقات با هنرمندان، نمایش فیلم‌ها و جلسه‌های بحث و گفتگو در مورد آثار راه یافته در بخش مسابقه و برنامه‌های متنوع دیگر است.
فیلم سینمایی «دوچ» از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری در سال ۱۳۹۷ است که در سیویکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان جوایزی را از آن خود کرد.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دومین حضور بین المللی فیلم سینمایی «دوچ»”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید