آخرین خبر

امیرعباس گلاب تهیه کننده‌اش را تغییر داد/ انتشار چند تک آهنگ

امیرعباس گلاب خواننده موسیقی پاپ کشورمان ضمن اعلام پایان همکاری خود با یک موسسه تولید آثار موسیقایی از آغاز فصل جدید فعالیت های خود خبر داد.

به گزارش آوای ایرانیان، «امیرعباس گلاب» خواننده موسیقی پاپ  که ۱۰ سال قبل با خوانندگی در تیتراژ سریال «ستایش» خود را به مردم معرفی کرد، با پایان همکاری اش با موسسه فرهنگی – هنری «اکسیر نوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده، قرار است فصل جدیدی از فعالیت حرفه ای خود را آغاز کند.

امیرعباس گلاب که مرداد ۹۶ برای اولین بار روی صحنه رفت با  انتشار متنی خبر پایان همکاریش با موسسه فرهنگی – هنری «اکسیر نوین» را منتشر و اعلام کرد که فصل جدید فعالیتش، این بار با موسسه فرهنگی – هنری «آوای صلح» خواهد بود.

این خواننده در تابستان ۹۸، اولین آلبوم مجاز خود را با نام «قله» به تهیه کنندگی مهیار ضمیری منتشر کرد. گلاب‌ به زودی با انتشار چند تک آهنگ متفاوت روی صحنه می‌رود.

در توضیح موسسه فرهنگی – هنری «آوای صلح» نیز آمده است: «موسسه فرهنگی – هنری «آوای صلح» به مدیریت مهیار ضمیری با نگرش متفاوت نسبت به عرصه موسیقی و حمایت از استعداد های جوان بنا شده که پیش تر خبر همکاری این مجموعه با امیر چهارم، ماهان بهرام خان و فردین ناجی در رسانه ها منتشر شده بود.»

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “امیرعباس گلاب تهیه کننده‌اش را تغییر داد/ انتشار چند تک آهنگ”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید