آخرین خبر

«کوچه‌لر» اولین اثر برون‌مرزی «رستاک» منتشر می‌شود

گروه موسیقی رستاک در نخستین گام از مراحل انتشار جدیدترین اثر خود، اولین قطعه از پروژه «در خانه بی مرز» را به‌زودی روانه بازار موسیقی می‌کند.

 

به گزارش آوای ایرانیان، گروه رستاک که برای اولین بار اثری را به صورت تک‌آهنگ منتشر خواهد کرد این‌بار در قالب پروژه «در خانه-بی مرز» به موسیقی کشورهای همسایه ایران پرداخته است.

 

قطعه «کوچه لر» برگرفته از یک ترانه قدیمی و محبوب آذربایجانی است که گروه رستاک با تنظیمی متفاوت، ضبط و آماده انتشار کرده است.

 

پروژه «در خانه – بی مرز» حاصل چندین سال مطالعه و تحقیق گروه رستاک در زمینه شناخت موسیقی کشورهای همسایه ایران است و به پیشنهاد مخاطبان خود در این کشورها، اقدام به طراحی و تولید این آثار کرده است.

 

«کوچه لر» اولین قطعه از این پروژه بین‌المللی است و انتشار سایر قطعات این مجموعه نیز به صورت تک‌آهنگ و در بازه‌های زمانی مشخص ادامه خواهد یافت تا در اختیار علاقه‌مندان داخل و خارج کشور قرار گیرد.

 

هواداران گروه رستاک در داخل کشور، برای شنیدن این اثر می‌توانند از روز سه‌شنبه ۲۶آذر به سایت https://beeptunes.com مراجعه و این قطعه را خریداری کنند و با دانلود مجاز این اثر، گروه رستاک را برای تولید آثار بعدی حمایت کنند.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “«کوچه‌لر» اولین اثر برون‌مرزی «رستاک» منتشر می‌شود”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید