آخرین خبر

فاطمه گودرزی: منتظر نقشی خاص در سینما هستم

فاطمه گودرزی: منتظر نقشی خاص در سینما هستمبازیگر سریال «ایل دا» گفت: فکر می‌کنم سینما طی سال‌های گذشته کمی دسته بندی شده و دوستان با رفقای خود کار می‌کنند، این دوستان دایره‌ای را تشکیل داده اند که هر فردی داخل آن باشد می‌تواند در سینما نقش داشته باشد، آنطور که مشخص است اینکه من در این دایره نیستم.

 به گزارش آوای ایرانیان، فاطمه گودرزی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون، پیرامون آخرین فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری گفت: در حال حاضر در استان لرستان مشغول بازی در سریال تلویزیونی «ایل‌دا» هستم، فیلمبرداری این سریال همچنان ادامه داشته و براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده ساخت آن حداقل تا پایان سال به طول خواهد انجامید.

وی پیرامون سایر پیشنهادات بازیگری که به وی شده اظهار کرد: واقعیت امر طی این مدت پیشنهادات زیادی داشتم، برخی از آن‌ها را نتوانستم قبول کنم، زیرا سریال «ایل دا» عمده وقت مرا گرفته است، از طرفی هم برخی از پیشنهادات بسیار کمرنگ و ضعیف بودند و ترجیح دادم آن‌ها را قبول نکنم.

بازیگر سریال «ایل دا» پیرامون آسیب دیدگی دست خود و عمل جراحی که انجام داده است، افزود: برخی از رسانه‌ها اعلام کردند که جراحت دستم سر صحنه فیلمبرداری سریال «ایل دا» رخ داده است، در صورتی که اینطور نبوده و حادثه بوجود آمده به هیچ وجه ربطی به این سریال ندارد.

وی در همین راستا ادامه داد: تاندون انگشتم بسیار اتفاقی و خارج از محدوده پروژه «ایل دا» آسیب دید، به همین دلیل نیاز به عمل جراحی پیدا کردم، در حال حاضر داخل دستم پین کار گذاشته‌اند که باید چند هفته‌ای با آن کنار بیایم تا بعد از بهبود کامل برداشته شود. خوشبختانه اتفاق نگران کننده‌ای نبود، اما از مردم سپاسگذارم که طی این روز‌ها به من لطف داشته و جویای حال من شدند.

این بازیگر سینما و تلویزیون پیرامون کیفیت سریال «ایل دا» اذعان کرد: راما قویدل کارگردان کاربلد و مسلطی است و در تمامی زمان تولید می‌داند که چه کاری را انجام می‌دهد، از طرفی مناظر و طبیعتی که در آن فیلمبرداری داریم به حدی زیبا هستند که مطمئنم مردم از تماشای آن‌ها لذت ببرند، در کل به آینده سریال «ایل دا» و رضایت اهل فن و مردم از این اثر بسیار دلگرم هستم.

منتظر نقشی خاص در سینما می‌مانم/سانحه دستم سر صحنه فیلمبرداری «ایل دا» رخ نداد/حضور در سینمای امروز رفاقتی شده است.

فاطمه گودرزی: منتظر نقشی خاص در سینما هستم

وی درباره کمرنگ شدن حضورش در سینما ادامه داد: سینما و حضور در سینما نیازمند پیشنهادات خوب است، وقتی نقشی خوب به من پیشنهاد شود آن را می‌پذیرم، اما حاضر نیستم در هر کاری و هر نقشی حضور داشته باشم، دوست ندارم در سینما هر جور نقشی را بازی کنم. فعلاً در عرصه سینما صبر می‌کنم تا نقشی خاص و جالب پیشنهاد شود.

گودرزی با اشاره به انحصاری شدن سینما خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم سینما طی سال‌های گذشته کمی دسته بندی شده و دوستان با رفقای خود کار می‌کنند، این دوستان دایره‌ای را تشکیل داده‌اند که هر فردی داخل آن باشد می‌تواند در سینما نقش داشته باشد، آنطور که مشخص است اینکه من در این دایره نیستم.

منبع: میزان

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “فاطمه گودرزی: منتظر نقشی خاص در سینما هستم”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید