آخرین خبر

اجرای یک نمایش به نفع آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان

«شما باید بهار خانم باشید» به کارگردانی شهریار ناصرآبادی از بیستم دی ماه به صحنه می‌رود.

 

به گزارش آوای ایرانیان، «شما باید بهار خانم باشید!» عنوان نمایشی است به نویسندگی و کارگردانی شهریار ناصرآبادی از ۲۰ دی ماه در سالن نمایش فرهنگسرای غدیر شهریار به روی صحنه رفته است و بعد از سه روز اجرا با استقبال بسیار خوب مردم مواجه شده است.

این نمایش قرار است در صورت استقبال خوب، برای مدت بیشتری روی صحنه باشد. در این نمایش حسن اسدی بازیگر نام آشنای سینما، تلویزیون و تئاتر به همراه شهریار ناصر آبادی، فاطیماغفوری، سارا حدادی، هلنا بلبلی، نیما رهگذر، سیدعلی حسینی و پوریا تنهایی به ایفای نقش می‌پردازد.

بنا به این گزارش، این نمایش ملودارمی اجتماعی است که به ضرورت حفاظت از خانواده به عنوان اساسی‌ترین رکن جامعه تاکید ویژه دارد، این اثر نمایشی رفتار‌ها و کنش‌های ناهنجار امروزِ جامعه را در قالبِ معمایی پلیسی، واکاویی می‌کند.

این کار سعی دارد در قصه‌ای که روایت می‌کند به لزوم تحکم خانواده تاکید کند. عوامل این اثر نمایشی در اقدامی خیرخواهانه تمامی عواید حاصل از فروش شنبه شبِ (۲۸ دی‌ماه) را به آسیب دیدگان سیل اخیر استان سیستان و بلوچستان اختصاص خواهند داد.

از دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: دستیاران کارگردان: هادی رنگین کمان، مهدی عبدالملکی، فاروق ناصر آبادی، کارن ناصرآبادی/ منشی صحنه: مریم جوینی/ طراح لباس: فرنیا احمدوند/ طراح صحنه: شهریار ناصرآبادی/ طراح و اجرای گریم: سعید کیانی/ عکاس: هادی صمدی/ طراح بنر: علی‌رضا بابایی/ طراح پوستر و عکاس: رقیه عطااللهی/ مجری نور: مجتبی قدیری/ موسیقی: امیر دهقان پور، فاروق ناصرآبادی/ طراح و سرپرست گروه حرکت: سهراب فلاح/ گروه حرکت: امیرحسین نیلقاز، جواد اینانلو، یاسین محمدی، امیر حسین حدادی، یاسر وکیلی.

این نمایش کاری از گروه افسانه‌هاست که تا ۳۰ دی ماه ۱۳۹۸ در فرهنگسرای الغدیر، شهریار همه روزه به ساعت ساعت ۱۸ به روی صحنه می‌رود.

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “اجرای یک نمایش به نفع آسیب دیدگان سیل سیستان و بلوچستان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ویدئو

مشترک خبرنامه شوید

برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید